rychlá navigace:

Testy

Každý z nás si rád jednou za čas vyplní nějaký testík. Proč? Možná si myslíme, že se o sobě dozvíme něco nového. Hlavním důvodem ale je, že nás baví odpovídat na všelijaké otázky a přemýšlet, jak bychom se v té které situaci zachovali.
Teenmag pro tebe připravil řadu zajímavých testů z různých oblastí. Proto neváhej a nějaký test si udělej! Pokud ti přijde, že tu nějaký test chybí, můžeš nám poslat podnět a my třeba díky tobě ten další připravíme.
Pošli námět zde

Chybí ti tu nějaký test?

Láska, vztahy & sex

Jsi už připraven/a na sex?

První sex je jednou z věcí, na kterou je člověk během svého života nejvíc zvědavý. Jaké to bude? Bolí to? Proč sex hýbe světem? Zvědavost ale rozhodně není ten správný důvod, proč se sexem začít. Tento test by Ti měl pomoci zjistit, zda jsi na sex po všech stránkách připraven/a.

vyplnit test »

Přitahuješ opačné pohlaví?

Máš v sobě něco, co poutá pozornost opačného pohlaví, nebo jsi spíše šedá myška/“šedý myšák“, které/ho si nikdo nevšimne? Tento test ti pomůže najít odpověď. Přitažlivost totiž není pouze záležitostí fyzické atraktivity….

vyplnit test »

Jak rychle se zamiluješ...

Stačí jeden pohled a je rozhodnuto nebo musíš nejdříve poznat babičku svého protějšku, aby jsi se opravdu zamiloval/a? Stačí odpovědět na pár otázek a budeš mít jasno.
vyplnit test »

Krása & ostatní

Jsi rozmazlenej fracek?

Dostaneš vždycky to, co chceš? Prosazuješ si za každou cenu svoje názory? Vyžaduješ od svých rodičů to, co si nemohou dovolit? Tento test Ti pomůže zjistit, jestli jsi rozmazlenej fracek, kterej je sebestřednej a bezohlednej.

vyplnit test »

Test showbiz

Zajímá Tě, jak dobře znáš český a zahraniční showbusiness?
Pak si udělej tento test...
 

vyplnit test »

Starší testy

Láska, vztahy & sex

    Krása & ostatní