Kdo má pravdu? Rozhodni ty!

Přečti si obě verze sporu a rozhodni, který z uživatelů má podle tebe pravdu. Hlasovat můžeš jen jednou a pokud jsi registrovaný uživatel. Ale neboj, nikdo se nedozví, jak jsi hlasoval.

Vždyť jsem nic neprovedla, ne?

Hlasovalo 26 uživatelů.
Sandy (81%):tenhle má pravduByli jsme minulý týden se třídou na lyžáku v Itálii a jak už to bývá, doplnili nás o lidi z vyšších ročníků naší školy. Problém je v tom, že mezi nimi byl i Lukáš, kterého se Luccy snaží sbalit (ale to jsem nevěděla). Lukáš jezdí hodně dobře na snowboardu, já zas na lyžích, sjet sjezdovku nám trvalo stejně dlouho a tak jsme brzo začli jezdit na lanovce spolu. Nějak mi to ani nepřišlo divný... Vlastně to byl spíš on, kdo na mě vždycky čekal u vleku, navíc s náma jezdili i mí kamarádi ze třídy. Luccy jezdí pomalejc a tak naše tempo prostě nestíhala. Jenže poslední den mi Luccy udělala scénu, že jsem potvora a že se jí ho snažim přebrat... Dost mě to překvapilo, měla něco říct dřív, já bych se s nim tolik nebavila... Ale jak jsem to měla vědět?
luccy (19%):tenhle má pravduTo je přesně ona... Vůbec jí nedochází, že by třeba ostatní mohli chtít taky někoho balit. Vždycky se začne bavit s těma nejlepšíma klukama a na mě se vůbec neohlíží. Co by jí to udělalo, kdyby počkala i na mě? Jenže ona radši jede s Lukášem. To jí musim všechno řikat, aby to pochopila? Jako by jí nedošlo, že po Lukášovi pálim už dlouho.
přidat nový příspěvek

Diskuze ke sporu

Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé.
dangerousgirl, 08. 05. 2009, 15:52:470No tak holky..!!Dobře znám pocity vás obou. Sandy je uražená, protože jí kamarádka nic neřekla, o tom koho balí a ke všemu je za to, že se snim ona skamarádila naštvaná...!! Luccy je taky uražená, copak nemůže jednou nechat pěknýho kluka jí..?? A nemůže na ni chvilku počkat..?? Je to vůbec opravdová kámoška..?? Sandy by se měla Luccy víc věnovat, počkat na ni, atd.. A Luccy ji zase zasvětit do svých tajemství.. Vždyť Sandy by se s tím klukem tolik nebavila, kdyby to věděla ne..??
chroust17, 05. 05. 2009, 13:58:500...Luccy a Sandy...už jenom ty "jména" zaváněj americkym seriálem...A celý spor je pouze třešničkou na dortu. Dávám hlas Lucii, už jenom pro menší naléhavost, která čiší z příspěvku :D
EFG, 03. 04. 2009, 20:49:410Roztrhejte si občanky holky a bude klid :) Ne - teď vážně. Luccy, nemyslíš, že kdyby se líbila tomu Lukášovi Sandy, tak s tim stejně nic neuděláš? Pokud seš do něj bouchlá už dlouho, tak s tim nemáš otálet a měla bys vystaráno. Takhle o něm jenom pořád sni a brzy si najde jinou :)
Peacess, 03. 04. 2009, 09:42:52-10Holky asi by jste se neměli hádat o chlapa jestli jste dobré kamarádky tak ty se o kluka nehádají ... časem zjistíte že jsou na světě jiné věci k řešení a né jen chlapi ... každopádně at je ten Lukáš zamilovaný do jaké koliv ta druhá s tím nic neudělá a může se před ním nakrucovat jak chce a stavět na hlavu,ale nic s tím neudělá ... takže to nedávejte za vinu jedna druhé a ani Lukášovi ... Tohle zvládnete holky a za čas se tomu zasmějete:)
CHOCONUTS222, 21. 03. 2009, 12:04:41-10tak holky Az zjistite ze kluk neni priorita k hadkam mezi kamoskama tak to bude super myslim ze Sandy se bavi s klukem ktereho chce Luccy neznamena to to ze ho chce dostat ona jsou treba kamaradi
Ewik77, 27. 03. 2009, 15:29:44-10RE: tak holky člověk by si měl s tím druhým promluvit a neodsuzovat někoho třeba jen kvůli tomu že se zamiloval nebo si našel kamaráda