rychlá navigace: přidej nový spor
přidej nový spor

Kdo má pravdu? Zeptej se ostatních!

Máš s někým nevyřešený spor a nemůžete se nijak dohodnout? Nebo se o něco hádáte a zajímal by vás jen názor ostatních?
Není nic snažšího než vyplnit svoji verzi sporu, e-mail kamaráda, přítelkyně nebo kohokoli jiného, s kým jsi ve sporu a z Teenmagu mu přijde pozvání, aby vyplnil také svoji verzi. Spor se zobrazí na Teenmagu a potom můžete jenom sledovat, ke komu se přikloní více uživatelů.
Hlasovat můžou jen registrovaní uživatelé a každý jen jednou, takže výsledek sporu opravdu vyjadřuje názor ostatních.
rozhodni, který z nich má pravdu

Oškliví lidé nemohou mít kamarády

Angel: No,tak nějak se přu s přítelem o to,jestli mohou nebo nemohlu mít nevzhlední lidé přátele. Já ve svém okolí neznám nikoho,kdo když nenní hezký,tak má přátelé. Spíš naopak. No já nejsem sice žádná šeredka ale ani krasavice. Nedávno jsem …. více »
kemis: Podle mě kamarádky kamarádi by si neměli vybírat člověka podle vzhledu to je můj názor. …. více »

říct či neříct?

Acquenta: Mám jednu skvělou kamarádku, které bych nikdy neublížila.Je úžasná, skromná a pochází z velmi bohaté rodiny. Bohužel měla dlouho smůlu v lásce a teď žije s mým kamarádem, o kterém vím, že ji podvádí. Za necelý půl rok se vyspal se svými dvěmi bývaými přítelkyněmi a takto to povozoval pravidelně. Kamarádce lže do očí a teď ji požádal o ruku, na jeho nabídku kývla. Nereaguje na žádné varování a nadále mu věří..takže, říct ji to nebo ne? Já mysím že ano..
havri: Určitě nic neprozradit. On určitě ví, že manželství není žádná sranda a chce se polepšit. Myslím, že tím, že ji požádal o roku ukázal, že si vše srovnal v hlavě a rozhodl se dospět a prožít život s ní. Vyzrazení jeho předchozích zmatků v milostném životě by vše pokazilo.
rozhodni, který z nich má pravdu »

Proč bych měla být špatná?

MakyVlky: Dnes jsem se pohadala se svou nejlepsi kamaradkou....duvod.. Prisly jsme po vikendu do skoly, tak jsem se prece musela pochlubit s novymi zazitky....patek vecer, s partou v klubu...vsude sami borci no...par panaku..ani nevim jak, uz du s jednim ven(vim ze mam doma hodnyho kluka, ale na to ted nemyslim)..no...vsechno ji to vylicim do nejvetsi detailu a ona na me spusti jak na nejakou devku nebo co..
ccandy: Markéto si normální? Petr je úplně úžasnej a hodnej kluk, vubec si ho neumis važit.ani nevis co mas co bych za to dala kdybych nekoho takovyho měla.Vůbec si to nezaslouží. v duchu si přeju aby na to petr nějak přišel protože mi to od markety nepříjde fér,je to sice dobrá kamarádka ale co je moc to je moc,nikomu sice nic rikat nebudu ale cítím se ukřivděná.našla úžasnýho kluka a tohle mu dělá.. já bych byla určitě jiná.
rozhodni, který z nich má pravdu »

Vždyť jsem nic neprovedla, ne?

Sandy: Byli jsme minulý týden se třídou na lyžáku v Itálii a jak už to bývá, doplnili nás o lidi z vyšších ročníků naší školy. Problém je v tom, že mezi nimi byl i Lukáš, kterého se Luccy snaží sbalit (ale to jsem nevěděla). Lukáš jezdí hodně dobře na snowboardu, já zas na lyžích, sjet sjezdovku nám trvalo stejně dlouho a tak jsme brzo začli jezdit na lanovce spolu. Nějak mi to ani nepřišlo divný... Vlastně to byl spíš on, kdo na mě vždycky čekal u vleku, navíc s náma jezdili i mí kamarádi ze třídy. Luccy jezdí pomalejc a tak naše tempo prostě nestíhala. Jenže poslední den mi Luccy udělala scénu, že jsem potvora a že se jí ho snažim přebrat... Dost mě to překvapilo, měla něco říct dřív, já bych se s nim tolik nebavila... Ale jak jsem to měla vědět?
luccy: To je přesně ona... Vůbec jí nedochází, že by třeba ostatní mohli chtít taky někoho balit. Vždycky se začne bavit s těma nejlepšíma klukama a na mě se vůbec neohlíží. Co by jí to udělalo, kdyby počkala i na mě? Jenže ona radši jede s Lukášem. To jí musim všechno řikat, aby to pochopila? Jako by jí nedošlo, že po Lukášovi pálim už dlouho.
rozhodni, který z nich má pravdu »

Podvadi me? Ja myslim, ze ano

jana: Nedavno jsem se divala do mobilu sveho pritele a nasla tam odchozi hovor na nezname cislo. Nejdriv jsem si myslela, ze volal nekomu kvuli sve praci, ale pak mi to nedalo a zavolala jsem na to cislo. Ozval se hlas nejake velmi mile slecny: "Ahoj Dany, stihl jsi to vcera?" Ihned jsem polozila. Kdyz jsem se ho pak ptala rekl, ze to byla kamaradka ze skoly, kterou potkal vcera v tramvaji, a ze se domlouvali na nejakem tridnim srazu, ale pritel spechal na jinou schuzku. O nicem takovem se mi ale nezminil (coz vzdycky dela), a proto mu neverim a jsem presvedcena, ze me podvadi.
Dany: Ach jo, tak je to pořád, ona je úplně posedlá prohlížením a kontrolováním mého mobilu. Proč jsou ty ženský tak žárlivý? S tou holkou jsem chodil 5 let do školy, je zábavná a občas spolu kecáme na chatu nebo po telefonu, nic víc. Kdybych to řekl přítělkyni, bude se hned vyptávat jestli je pěkná, jestli víc vtipná něž já, „když se s ní tak bavíš“ atd. Však to znáte, ne? Pořád jí říkam, že bych ji nepodvedl, už mě to nebaví..
rozhodni, který z nich má pravdu »

starší spory