rychlá navigace:

Chat s osobnostmi

Připravili jsme pro tebe rozhovory s „osobnostmi”. Nejedná se o žádné celebrity, ale o „obyčejné” lidi jako jsme my nebo ty. Jsou to ale lidé, kteří jsou něčím zajímaví – buď vynikají v nějaké oblasti, nebo se zabývají něčím neobvyklým. Doufáme, že si i ty rád přečteš rozhovor s lidmi, které možná denně potkáváš na ulici.
Pokud znáš někoho „zajímavého” a chtěl/a bys s ním udělat rozhovor, napiš nám bližší podrobnosti o té či oné osobě. Třeba právě rozhovor s tvým kamarádem si uživatelé přečtou příště.
Zobrazit rozhovor

Poslední rozhovor: Ondřej - vítěz Junior Internetu

Ondřej - vítěz Junior Internetu

Rozhovor ukončen 23. 05. 2009, 23:00:00

Osmnáctiletý Ondřej Machala pochází ze Vsetína a kromě studia se věnuje především internetovému marketingu a vývoji webových aplikací. Letos vyhrál se svým projektem www.discokluby.cz soutěž Junior Internet v kategorii JuniorWeb, ve které každoročně soutěží mladí vývojáři a webdesignéři.

Projekt www.discokluby.cz je katalog disco klubů, diskoték, music barů a dalších nočních zábavních zařízení v České republice. Stránka dále slouží také jako informační portál poskytující nejnovější zprávy o plánovaných akcích a o uskutečněných akcích přináší záznamy a fotoreporty.

Ondřejovi můžete nyní  prostřednictvím Teenmagu pokládat otázky ohledně jeho projektu, studia, práce, nebo čehokoli jiného.

DJ Supet

Hip-hop na vedlejší poměr?...Ptejte se Djky Supet

Jméno: Petra

Věk: 20

Škola: momentálně jazyková - Angličtina

 

zobrazit rozhovor »

Bára - začínající pilotka

Budoucí pilotka Boeing 747, nevěříte?

Jméno: Bára Zedníková

Věk: 16

Škola: Gymnázium

zobrazit rozhovor »

Starší rozhovory