rychlá navigace: ostatní tipy & rady

Věkový rozdíl

Je mi dvanáct a mám strašně ráda sedmnácti letýho kluka. Není to moc velký rozdíl?

Zadal uživatel: anonym

Odpověď

Ahoj, láska je bohužel tak nečekaná a nevyzpytatelná, že ji je jedno, do koho se zrovna zamiluješ :-) Nehledí ani na věk, ani na cokoli jiného...u tvého případu ale záleží na tom, v jakém postavení je ten kluk..taky o tebe jeví zájem? Znáte se, dal ti najevo své sympatie? Pojem mít rád je velice široký...pokud jste si oba padli do oka, není na tom nic špatného a klidně se scházejte, pokud si rozumíte. Musím podotknout, že by mělo jít o pouhé přátelství, nebo jen ,,platonickou lásku '' , přece jen jsi mladá na sexuální vztah..na to nesmíš zapomenout, sex až po 15ti nách :-)

přidat novou radu

Vaše rady

Přidávat rady mohou pouze přihlášení uživatelé.
chroust17, 05. 05. 2009, 14:05:11-10ouPokud je kluk v pořádku nic si s tebou nezačne :-) Pokud je nějakym způsobem "mimo" a do něčeho se s tebou pustí, pak by ste se mohli dostat brzo do malérů :o)
lusinesinka, 01. 05. 2009, 19:14:210nevim no...zaleži jak to bere ten kluk...pokud mu de jenom o to jedno tak to nemá smysl...pokud mu de o vic pak je vekovej rozdil v pohode...za par let bude jedno jestli ti je tricet nebo tricetpet...no ne?...=)
JennyDee, 29. 04. 2009, 13:15:400podle měto velkej rozdíl je:) jenže! k tomuhle zjištění si musíš dojít sama.