rychlá navigace: ostatní tipy & rady

Nízký věk.

Je mi 12. Mohla bych chodit s 16ti letým klukem???

Zadal uživatel: anonym

Odpověď

Ahoj :-) Na začátek mé odpovědi musím podotknout, že na věku sice nezáleží co se lásky týče, ale musím tě upozornit, že na opravdový vztah spojený s vášní, sexem a důvěrou mezi dvěma lidma jsi opravdu mladá :-) Pokud tě dotyčný má opravdu rád, dále se s ním scházej, ale spíše jako kamarádka než přítelkyně, uvidíš, že i takový vztah ti dá mnoho zkušeností do života :-) Pokud jsi s ním šťastná, vzhůru do toho, ale pamatuj, že ani při sebevětší zamilovanosti tě ten druhý nesmí do ničeho nutit a musí tě brát takovou, jaká jsi i s ohledem na tvúj nízký věk..pěkný den, ahoj :-)

přidat novou radu

Vaše rady

Přidávat rady mohou pouze přihlášení uživatelé.
Wanetta, 05. 04. 2009, 15:22:430Určitě by si měla zvážit, že kluk v 16 letech je nejspíš někde jinde, než ty ve 12, takže v tom bych asi viděla největší problém:( A i když se do toho pustíš, tak bys tohle měla mít pořád na mysli. I když to zní jako klišé, není kam spěchat...
havri, 01. 04. 2009, 09:06:370i vicZnam 19ti letyho kluka, kterej chodil s 13ti letou holkou. Pry jim to docela klapalo. Ten kluk byl ale docela zvlastni.
Freya, 03. 04. 2009, 17:47:070RE: i vicproč by měl být zvláštní? Dnešní mladá generace je vyspělejší víš :) Kdyz si ta slečna eště rok dva počká, tak s ním může mít vztah se vším všudy... Chodit s někym ve 12 je ale brzy, i kdyz ona si to nechce jistě připustit... Ale jak říkam, když počka o nic nepřijde :)