rychlá navigace: ostatní tipy & rady

Kamarádi se smějou mým zubům.

Mám předkus a někteří kamarádi se mi kvůli němu smějou. Tak jsem jednomu z nich vrazila, ale teď se mi zase smějou, že jsem agresivní. Co mám dělat?
 

Odpověď

Jistě jsi poznala, že agresivitou se opravdu nic nevyřeší. Zkus na posměšky nereagovat, tvé kamarády pak přestane bavit se Ti posmívat. Co se týče předkusu, zkus se zeptat své zubařky, jestli by tento problém nevyřešily rovnátka.

přidat novou radu

Vaše rady

Přidávat rady mohou pouze přihlášení uživatelé.
dangerousgirl, 08. 05. 2009, 18:32:290Řešení..? Nové rovnátka a nové kamarádyZkus si zajít za zubařkou. Buď dostaneš vyndavací nebo stálá rovnátka. Tím se ale problém s posmíváním nevyřeší. Třeba když dostaneš rovnátka na trvalo, tak se ti můžou smát kvůli nim. Ale to pak nejsou opravdoví kamarádi. Najdi si lepší, ty který tě budou mít rádi takovou jaká si.. ;)
she_devil, 22. 03. 2009, 13:44:270...asi bych těm lidem neříkala kamarádi, když se ti posmívají :) a navíc, nezáleží přece na vzhledu :)
CHOCONUTS222, 18. 03. 2009, 12:20:290tohle se da zvladnout:Ds timhle mela problem moje sestra ktera je sice nevlastni ale je a mam ji mocko rada.. azkusila rovnatka a vyslo to :D