rychlá navigace: ostatní tipy & rady

Babička mi peče koláče!

Ke svačině do školy si nosím výborné koláče, které mi peče babička. Někteří spolužáci se mi proto smějí a o přestávce skandují „oplácaná Božena, špeky tuky sádlo“. Musím přiznat, že nějaké to kilo navíc mám. Mám spolužáky poslat někam, nebo si jich raději nevšímat?

Božena

Odpověď

Milá Boženo,
Myslím, že lepší je si spolužáků nevšímat, předejdeš tak hádkám, rvačkám a jiným nepříjemnostem. Myslím ale, že by ses mohla snažit přesvědčit babičku, ať Ti koláčů nepeče tolik a taky by ses mohla poohlédnout po nějakých sportovních aktivitách.

přidat novou radu

Vaše rady

Přidávat rady mohou pouze přihlášení uživatelé.
she_devil, 22. 03. 2009, 14:09:320spíš si jich nevšímej :)hele, nic si z toho nedělej a zkus je ignorovat :) jen ti závidí, že se nemají tak dobře jako ty :) a pokud nejsi spokojená se svou postavou, tak s tím zkus něco udělat :) ale rozhodně se vyhni dietám, protože to není vůbec dobrý nápad :) spíš zkus pohyb a jíst často ale po trochách (nepřejídej se) :)) přeju hodně štěstí :)
dangerousgirl, 08. 05. 2009, 18:26:550RE: spíš si jich nevšímej :)Být tebou, tak spolužáků, bych si nevšímala - oni taky nejsou dokonalý. Nikdo není dokonalý. Pokud by si chtěla být oplácaná trochu méně, omez koláče a najdi si třeba ňákej sportovní koníček. Výborná je třeba jízda na in-line bruslích. Je to levná, jednoduchá záležitost, při které se nezatěžují klouby a snadno se při ní s někám seznámíš.. ;)