Nacházíte se v kategorii: Sex a vztahy

Milostné dobrodružství diskrétně díky internetu

Zažít milostné dobrodružství a přitom nezpřetrhat současný vztah? Mnohdy k naplnění spokojenosti ženy stačí trochu něhy nebo naopak pořádně vášnivá noc. Každá má jiná očekávání a leckdy se stane, že partner nechce nebo nemůže nebo prostě ani neumí její touhy uspokojit. A přitom by stačilo tak málo, aby byl doma klid. Prožít naplno nějakou menší milostnou avantýru.více »

Vyrazte za noční zábavou!

Zatočte s nudou a rozhodněte si užít života. Navštivte místo, kde se o vás a vaše potřeby vskutku s grácií postarají. Budete hýčkání péčí na velmi vysoké úrovni. Smyslné dívky, příjemná atmosféra a to vše za příznivé ceny.

více »
Kondomy EXS smile

Kondomy na kondomshop.cz výrazně levněji

Kolikrát se stane, že vaše peněženka si nemůže dovolit tolik chráněného sexu jako vaše tělo a vy kvůli tomu riskujete nejen nechtěné početí, ale i přenos sexuálních chorob a kožních nemocí. I když nákaza HIV v našich podmínkách nepřerostla v epidemii, mnohé z běžných pohlavních nemocí se rozbujely v posledních dvaceti letech až nebývale. Sice na ně existují spolehlivá antibiotika a jejich léčba je otázkou několika dní, ale dokáží život více jak znepříjemnit. Úspěšná léčba totiž znamená návštěvu lékaře a svéření se s problémem. Nechtěli byste raděj užívat si náhodný sex s kondomem a být uchráněni nepříjemností?

více »

Víte, s kým spite?

Sex už dávno není žádné tabu a již mnoho let se o něm píše naprosto bez century. Změnil se i postoj věšiny lidí. Jistě, i naše rodiče a prarodiče se, zcela logicky, oddávali milostým hrátkám. Na veřejnosti se však o intomnostech nebavili tak otevřeně, jako dnešní generace. Za svůj život vystřídali mnohem méně partner a vystavovali se tak menšímu riziku nákazy nějakou nepříjemnou pohlavní chorobou. Doba se však změnila a sex je součástí kultury úplně stejně, jako třeba hudba nebo filmy. Lidé se o sexu nejen baví, ale take mnohem častěji střídají partner. A jak jste na tom se svým milostným životem vy? Pokud často navštěvujete party, je velmi pravděpodobné, že čas od času narazíte na náhodnou známost, se kterou zkončíte u sebe (nebo u ní) doma.

více »
HIV test

Konečně HIV test za 60 vteřin a přímo u vás doma

Obáváte se, že bujarý sexuální život mohl ve vašem organismu zanechat nezvaného hosta a přitom vám záleží na tom, aby jste ho včas odhalili? Dříve jste se museli vypravit do lékařské ordinace a v lepším případě se nechat anonymně vyšetřit. Nyní můžete beze strachu o vaše soukromí otestovat přímo u vás doma. Výsledek testu budete znát za 60 vteřin s přesností na 99,9 %. Na otestování stačí krev z prstu.

více »