Nacházíte se v kategorii: Móda ulice

Móda ulice

Připravili jsme pro vás novou rubriku Móda ulice, do jejíž tvorby se může zapojit úplně kdokoli.

Ne každý se oblékne jako modelky na poslední módní přehlídce, ale spíše se řídíme svým vkusem a máme svůj osobitý a originální styl. A nemusíme mít zrovna oblečení z nejdražšího obchodu, aby bylo něčím zajímavé. Doufáme, že si díky této rubrice budete moci prohlédnout nejrůznější módní trendy, které sice nejsou nijak oficiální, ale zato jsou tvořeny lidmi jako vy, kterým není lhostejné, jak se oblékají.

Díky této rubrice můžete určovat módní trendy. Stačí poslat zajímavý příspěvek, který sklidí úspěch u ostatních návštěvníků. Je to velmi jednoduché, stačí se zaregistrovat a pomocí odkazu "poslat článek" pošlete fotky ve vašem oblíbeném oblečení a nějaký krátký text, o jaké oblečení se jedná, nebo kde jste ho koupili. Můžete přidat i komentář, jak probíhalo focení nebo vtipnou historku, která s oblečením souvisí, případně cokoli, co by mohlo zajímat ostatní čtenáře.

Buďte "in" s botami od Napapijri

Módní trendy značka Napapijri dobývá svět a k našemu obrovskému štěstí je dostupná i na českém trhu. K dostání je kolekce oblečení a bot, která je primárně určená pro každodenní nošení. Veškeré produkty jsou obohaceny typickou norskou vlaječkou s černobílým písmenem N. Toto logo se vám jednoduše vryje do paměti tak, že si budete přát jedině – vlastnit alespoň jeden kousek oblečení nebo pár bot.

více »

V parku

Svetr: CA - 300 kč

Jeans: Sadimo - 999 kč

Kozačky: Reno - 1. 100 kč

více »
admin

Školní batoh jako cool doplněk

Nebudeme si nic nalhávat, většina náctiletých si velmi potrpí na módu. Minulá a předminulá generace měla mnohem méně problémů. Do školy se chodila učit, pobavit se s kamarády, případně se prospat. Pro stále více dnešních studentů je vyučování synonymem módní přehlídky. Dívky, ale i kluci, tráví spoustu času výběrem oblečení, česáním a dalšími nezbytnými činnostmi. Ve škole to často opravdu vypadá, jako na módním molu. K vidění jsou extravagantní účesy, značkové oblečení všeho druhu, luxusní mobilní telefony, tablety a podobně. Na „teen“ se však nejde zlobit, v podstatě za to nemohou. Jejich touha vypadat dobře je výsledkem intenzivní masáže velkých módních společností.

více »

Po nákupu v New Yorkeru

Brýle: New Yorker - cca 300 kč

Tričko: Amisu, New Yorker - cca 450 kč

kalhoty : Amisu, New Yorker - 800 kč

Boty: Humanic  - cca 600 kč

Korálky : New Yorker

více »

Ostatní články z této karegorie