Nacházíte se v kategorii: Móda a Styl

Ručky pěkně v teplíčku

Všechny víme, jak je nepříjemné, když máme ruce kvůli nepříjemnému zimnímu počasí vysušené a zmrzlé. Bohužel na jejich záchranu nestačí pouhopouhý krém, i kdyby byl té nejvyšší kvality, ale musíme je před chladem chránit. Znáte snad lepší způsob obrany než-li rukavice?

Já tedy ne a proto si tento ohromný vynález navlíkám každé ráno, než vyjdu z domu. Nemám v zásobě jen jeden pár, ale samozřejmě je střídám ke kabátkům a bundičkám, protože i tento skoro fádní doplněk může z vašeho obyčejného outfitu udělat model hodný hvězdám. Budeme-li mít na sobě obyčejný šedý kabát a vezmeme si k němu super barevné proužkované rukavičky, tak se prostě v davu neztratíme, pokud tedy nebudeme mít po celou dobu ruce v kapsách samozřejmě!

Výběr je opravdu velký, dají se koupit na každém rohu, v každém obchodě či butiku, rukavice jsou prostě k dostání všude. K opravdu vznešeným decentním kouskům patří rukavičky kožené, kterým se však mezi mladými nositelkami nedostalo velkých ovací. Tyto modely jsou v módě spíš mezi staršími ročníky, ale stále to znamená to stejné: kdo má na rukách kůži, nemá do kapsy hluboko. Nám mladším generacím lépe svědčí rukavičky pletené, ať už typ typický prstový nebo třeba palčáky. V módě jsou také „bezprsťáky“, které mají však spíše stylovou úlohu, protože vážně moc nezahřejí. Dají se sehnat jednobarevné, zběsile puntíkaté či proužkované.

Nejlepší dodavatel tohoto zboží se nedá určit, protože i na úplně obyčejném stánku, kdesi na vánočních trzích se dá sehnat opravdový poklad. Jestli však chcete rukavice vašeho stylu a jste třeba rebelka či punkerka, tak tyto rukavice jsou často ke koupi v obchodní síti C&A, která se v poslední době na tuto mladou módu začala zaměřovat. A mohu vás ujistit, že ceny rozhodně nejsou nijak zvlášť vysoké. Některé kousky se zde dají zakoupit i za 100 Kč. A tahle investice za vaše ruce v teple rozhodně stojí, ne?

Tak se začněme chránit před vlezlým zimním počasí a táhněme proti němu do boje se zbraněmi jménem rukavice. Ať nás chladno nezaskočí a bod mrazu nezaplaší.

Hanka Musilová

Téma k diskuzi: Dokážete vyjít v zimním počasí bez rukavic nebo vám jen při pomyšlení na zmrzlé ruce běhá mráz po zádech?

Jak se ti líbil tento článek?

Hodnotit článek mohou pouze přihlášení uživatelé.
Hodnotilo 2 uživatelů, průměrné hodnocení: 4.5
přidat nový příspěvek

Diskuze k článku

Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé.