Nacházíte se v kategorii: Móda a Styl

Kouřové signály

Nejspíš už jste si toho o škodlivosti kouření přečetli tolik, že už se vám ani nechce číst:-) A tak jsem se rozhodla podívat se na kouření z trošku jiné stránky. Není to jen nikotin, co lidem dělá dobře. Když mi bylo 14, chodilo se kouřit“ na tribuny”. Tak se říkalo tomu docela legračnímu rituálku po vyučování, když parta sloužáků, tzv. kuřátka, postávala s cigaretou na školním hřišti a hráli“ každý správný kuřák řekne před vydechnutím kouře deset slov”. A kdyby tam nechodil i Pepík, asi by mě nikdy nenapadlo vzít cigaretu do ruky.

Mimo jiných libých či nelibých věcí, nám kouření umožňuje vysílat a přijímat jisté pachové signály. I když to nejsou zrovna informace životně důležité, přesto se někdy hodí.

Můžete poznat, že váš kolega v práci si před poradou byl zapálit- nejspíš je nervózní, cítí se nejistě. To se hodí vědět když si chcete pohonit ego.

Jedním přivoněním se dá zjistit, že spolužačka ztrávila chvilku před školou kouřením a vám o tom nic neřekla, nevzala vás tam, takže vás smrtelně urazila, protože nejspíš vás tam i pomlouvala a nebude jí to nikdy odpuštěno. To se hodí pokud chcete záminku proč se rozhádat s kamarádkou.:-)

Teď se objevila spousta hospod a restaurací, kde je zakázáno kouření. Jenže ten hnusný typický puch kterým byl vždy nasáklý z hospody můj Emil mi umožňoval poznat, že nejde zrovna z práce a zase naopak, že opravdu byl v hospodě s kamarády. Pokud chcete přijít o partnera tím, že budete šmírovat kde byl, může se vám to hodit. Ale teď jsou všechny ženské stíhačky bez smradu a co tak bez smradu zmůžou?:-)

Jak se díváte na zákaz kouřenín v restauracích vy? Co Teď slečně zapálíte jako záminku k seznámení? Co Vám bez kouření chybí ( rituál vykládání si s lidmi, zaměstnání vašich rukou při nervózním rande…)? Nebo zákaz vítáte a těšíte se na pobyty v restauracích bez pokašlávání?


 


 


 


 


 


 


 


 

Jak se ti líbil tento článek?

Hodnotit článek mohou pouze přihlášení uživatelé.
Hodnotilo 0 uživatelů, průměrné hodnocení: nehodnoceno.
přidat nový příspěvek

Diskuze k článku

Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé.