Nacházíte se v kategorii: Móda a Styl

Kam s ním?

Milí pánové! Rozhodla jsem se poodhalit Vám roušku našeho malého ženského tajemství. Jistě Vás zajímá, jak na tom u té které ženy či dívky jste, co se týče vzhledu. Určitě se také občas divíte, jako já, jak se ta krasavice odvedle může tahat s takovým "chlípníkem" nebo jak ten pěkný klučina může objímat tu, s prominutím, "hrůzu"! Proto, Vážení, čtěte!

My ženy dělíme muže, chlapce a pány do jednotlivých kategorií. Názvy se sice od ženy k ženě liší, ale v podstatě se vždy jedná o to samé… Tak abychom začali: Nejvýše bychom našli všechny naše "zlatíčka, kocourky, čudlíčky, broučky a podobně…" - to jsou ti nejkrásnější a nejúžasnější! Pod nimi by mohli být "kořeni a kolíci", pak následuje průměr, takzvaní přijatelní, ti jakž takž ještě ujdou. U těch dalších skupin už to bude horší, to jsou "jakože nepřijatelní až podprůměrní" a k té poslední skupině bych se snad ani radši nevyjadřovala… Přeci Vám nebudu říkat, že některé z Vás nazýváme "propadáky, ústřely, ježišmarjá, no to mě pos*" a podobně, to by slabší povahy nemusely unést… Ale co, pravda bolí…

Věřte, že je tu místečko pro každého z Vás. Tak kampak asi patříte, co? Myslím, že by stačil jeden jediný pohled a žena, dívka či mladá paní by měla jasno, kam s Vámi!

Jen mě tak napadá… Jak je to asi u Vás!? Snad bych obstála alespoň tak u těch přijatelných… Doufám, no nevím, ale vy nejste nároční, že?

A vůbec, vždyť nakonec o vzhled nikomu nejde, ne? Aspoň se to říká…

Jak se ti líbil tento článek?

Hodnotit článek mohou pouze přihlášení uživatelé.
Hodnotilo 2 uživatelů, průměrné hodnocení: 3.5
přidat nový příspěvek

Diskuze k článku

Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé.