Nacházíte se v kategorii: Sex a vztahy

První sex!

Sex, sex , sex. Všude o něm slyšíme, povídám si o něm… Jak by jsme si poprvé představovali? Hlavně si o tom, povídají holky.

Jaké to bude poprvé? Bude to ramantické? Bute bolet? Jak se mám při tom chovat? A jak se mám chovat po tom?? A další jiné otázky.

Když už se chystáš se svým klukem a nebo holkou zažíš první sex. Měli by jste si položit pár otázek, na které musíte odpovědět sami.

Otázky jsou. Jsem na to připrvan/á? Znám se se svým partnerem tak dlouho, abych s ním měl/a zažít svoje poprvé? Je to z lásky?

Pokud jsou odpovědi ANO, měla by jsi to zkusit! Ale pozor! Neznamená, že strach nebude silnější.

 

Další příběh je úplně jiný, než se stal mně. Stal se mé hodně dobré kámošce, můžem jí říkat třeba Saša.

Saša slavila svých 15let života. Oslava byla v plném proudu, všichni pěkně nametení.

Ka kámošce přišel kluk, budu mu říkat Honza, zeptal se jí, jestli by s ním nechtěla být chvíli sama. Saša znala Honzu asi 2roky, byli to jenom kámoši. Honza byl hodně na holky. S klidem s ním odešla. Šli do lesa. Zapálili si cigarety. Kouřili a povídali si. Pak se ale Honza zeptal Saši, jesli by se ním nechtěla vyspat. A Saša přikývla. Honza si nenasadil ani kondom a byl pěkně bezohledný. Kámoška prosila, at už přestane, ale jak to tak bývá, tak kluci nevědí, co je to Ne! Saša přišla o panenství s klukem, kterého nemilovala. Který byl bezohledný jako malý puberták.

A z toho plyne ponaučení. I když si myslíš,že se ti nic nemůže nic stát opak je pravou!!

A teď příběh o tom, jak o to přišel můj nejlepší kámoš. A myslím, že to fakt stojí za to. (Kámoš = Lukáš)

Kámošovi bylo 15let. Už tak mladý vypadal na 18-20let. Je to krásnej kluk. Nagelovanej diskoušek, ale je úplně na pohodu, né jak většina geloušů, co si myslí, že můžou zbalit kdejakou roštěnu.

Lukáš šel na diskotéku s partičkou nadrbanej klučinů. Jen co tam vešli, tak si našli svojí „kořist“, jenom Lukáš byl pokaždý takovej stydlín, sednul si na bar a pyl kolu.

Přisedla si k němu pohledná holka. Lukáš zčervenal jak rajče(i když mi to vyprávěl, tak byl červenej i na uších). Lukáš se na ní podíval a ona se na něho usmála. Nakonec se odhodlal a zaplatil za ní Shocka co si obědnala. Dali se do řeči. Lukáš jí pozval na panáka. Nakonec spolu celou diskošku protancovali.

Oba už v sobě měli piva, náký ty panáky. Najednou mu zašeptala do ucha, jesli by s ní nešel na záchod, nevěděl co na to má říct. Nakonec přikývl. Lukáš počkal před kabinkou. Když se Klárka konečně vyčůrala. Tak si šla umýt ruce. Koukala do zrdcadla, ale zároven koukala i na Lukáše. Otočila se a začala ho líbat. On jí rozepl knoflíčky co měla trička a začal jí líbat na prsou. Lukáš si jí posadil vedle umyvadla. Kde by takovej ten prostor na ty pudříky a stíny a kabelky… Něco jako kuninská linka. Však víte co myslím.

Klárka vytáhla z kabelky kondoma a řekla, že by to moc chtěla, ale že neví, jestli on taky. Lukáš už chtěl taky zkusit, co to je Sex, tak si kondoma nasadil a vnikl do ní. Kdžy mi popisoval pocity, tak jsem to slyšet nechtěla, ale stejně jsem poslouchala. Jeho názor na to byl takový,že je tam teplo a že se mu tam mco líbilo. Že kdyby mohl, tak je tam pořád a nikdy nevyleze…

Mno ale jak to s Lukášem a Klárkou dopadlo?? Lukášovi je dnes 20let a Klárce 19let a za necelých 6měsíců budou mít mimčo.

No a to je vše přátelé. Já Vám přiji aby byl Váš první sex nazapomenutelný jako ten můj, Lukáše a dokonce i Saši i když ona by na to nejraději zapoměla!

Nejdřív bych Vám ještě chtěla napsat příběh, který se stal mně osobně.

Bylo mi 15let. Chodila jsem s klukem, kterému bylo 23let.

Po měsíci chození mě pozval k sobě domů. Lehli jsme si oblečení do postele. Koukali jsme se na seriál, Červený trpaslík.

Přitulila jsem se k němu a začala ho líbat. Líbali jsem se , mazlili. Bylo vidět, že chce něco víc, ale já nechtěla. On se na mě podívat těma svýma čokoládovýma očima a řekl,

že se nic neděje, že na mě pospíchat nebude. Dal mi pusinku a řekl, že mě miluje.

Takhle to šlo asi 5měsíců. Výdali jsem se kažou středu, pátek, sobotu a neděli. Jinak to nešlo. On musel pracovat a já se musela učit. Ale alespon jsme se na sebe víc těšili.

Jednoho dne mě zase pozval k sobě domů. Začali jsem se líbat hned ve dvěřích. Protože den před tím, jsme se pohádali a oba jsme toho hrozně litovali.

Najednou jsem se ocitla v jeho posteli bez trička a podprsenky. Líbal mě po celém tělě a já mu jeho polibky oplácela.

Svlékal jsem mu tričko a sundala kalhoty. Hrozně dlouho jsem se mazlili asi dvě hodiny. Pak mi řekl, zase ty dvě slova, Miluji tě. Najednou jsem cítila chvění v podbříšku,

takové, které jsem neznala. Najendou jsem cítila, jak jeho ruku zápasí s mým knoflíčkem u kalhot. Nechala jsem ho, at se snaží, povedlo se mu to asi po 3minutách:-D.

Kalhoty byli dole. Líbala jsem ho na krku. Pak on mě na bříšku. Pak mi svékl kalhotky. No kalhotky, zpíš provázkový tangáčka, které on tak miloval.

Začal mě líbat na bodbříku a zase jsem tam cítila to chvění. Věděla jsem, že dneska bude den D.

Když mě začal líbat na ústech, sjela jsem na jeho krček, políbila ho a řekla, že jsem připravená, že ho miluju a že vím, že on je ten pravý.

Podíval se mi do očí a začal mě líbat.

Otevřel šuplík od nočního stolku a vytáhl kondomy. Zeptal jsem mě, jestli mu nechci s navlékáním pomoct, sice jsem se styděla, ale nakonec jsme to spolu zvládli. Podíval se na mě

a znovu se mě zeptal, jestli to opravdu chci. Já odpověděla „Miluju tě!“

Pak do mě vnikl. Poprvé to trochu zabolelo, tak jsem trochu zasyčela. Zeptal se, jestli má přestat,řekla jsem že né, at pokračuje.

Když přirazil po druhé, bolest jsem už necítila. Líbilo se mi to, byl tak opatrný. Když jsme asi po 10minutách přestali. Přitulili jsem se k sobě a povídali jsem si o tom. Chtěla jsem o tom mluvit. Povídat si o tom, jak byl opatrnej a že se mi to moc líbilo. Že ho miluju.

Když jsme se neviděli, pořád jsem měla před očima náš sex, pořád jsem na to myslela. Milovali jsem se ještě několikrát. Ale po roce chození, jsme se rozešli. On se odstěhovat do Trutnova za prací a já jsem si našla jiného kluka. Ale nikdy na to nezapomenu. Vím, že to bylo s tím pravým a že toho nikdy nebudu litovat, protože on byl moje první opravdová láska, které jsem dala to nejcenější ve svém životě.

 

Jak se ti líbil tento článek?

Hodnotit článek mohou pouze přihlášení uživatelé.
Hodnotilo 7 uživatelů, průměrné hodnocení: 3.9
přidat nový příspěvek

Diskuze k článku

Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé.
honza, 05. 01. 2010, 17:34:22+3prvni sex mam holku sem sni moc stastny moc se milujem a ud doslo i na ten sex ale abych rek pravdu mel sem s toho take strach ale oto us nejde de o tohle lezeli sme v posteli mazlili sme se a tak me se narmalne postavyl penys ale kdys ktomu melo dojit tak se mi vubec nemohl postavyt bylo mi to hodne plby ale moje holcina mi rekla ze to nevadi ona totis us pana neni ale me jde oto proc zjakeho duvodu se mi nepostavil furt si stim lamu hlavu a nevym co stim mam strach docela ze as se o to znovu pokusime ze se mi to stane zas moc prosim o radu dekuji z celeho srdce ahoj
honza, 04. 01. 2010, 19:59:510prvni sexmam holku sem sni moc stastny moc se milujem a ud doslo i na ten sex ale abych rek pravdu mel sem s toho take strach ale oto us nejde de o tohle lezeli sme v posteli mazlili sme se a tak me se narmalne postavyl penys ale kdys ktomu melo dojit tak se mi vubec nemohl postavyt bylo mi to hodne plby ale moje holcina mi rekla ze to nevadi ona totis us pana neni ale me jde oto proc zjakeho duvodu se mi nepostavil furt si stim lamu hlavu a nevym co stim mam strach docela ze as se o to znovu pokusime ze se mi to stane zas moc prosim o radu dekuji z celeho srdce ahoj
Nicol, 16. 03. 2009, 17:23:00-10Tohle se stalo mojí dost dobré kamarádce Na internetu si našla kluka, který bydlel v městě, kam jsme chodili na školu. Byla nadšená, setkali se spolu, on byl první, s kterym se líbala. Za chvíli začala uvažovat o něčem víc, než jen mazlení a líbání...on už to na ní párkrát zkoušel. Toho kluka znám a musim říct, že bych si s nim asi nikdy nic nezačala. Ona si ale byla jistá, že o to chce přijít s nim a že ho miluje. Když pak k němu šla jednou po škole, opravdu se spolu vyspali. Ovšem její zážitek nebyl asi moc hezkej. Ten kluk byl prý dost hrubej a nebral na ní ohled, přes to že věděl, že je pana. Mimo to si zapoměli vzít kondom, takže měla kámoška o starost víc. Naštěstí neotěhotněla a kluk se s ní samozřejmě rozešel. Sice mi je už 15, ale fakt nepospíchám na sex, protože nechci dopadnout jako kámoška.
Marty9xxxx, 24. 04. 2009, 21:30:24-10RE: nemá cenu spěchat se sexem a už vůlbec ne jít do postele s myšlenkou donucení! Spěchal jsem a partnerčino "povzbuzení smíchem" mi taky nepřidalo a jen čekám i přes další 4 partnerky na to své "poprvé" opravdu s citem! nespěchejte a nesnažte se klukovi/holce vyhovět jen proto, že on/ona chce anebo dá ultimátum, porotže by si pak mohl/a myslelt, že můžete být ovládáni! Chraňte si tento zážitek jako něco nejcennějšího na Světě a nešilte, nějaký spěchání nikdy ovoce nepřineslo, zvlášť ne v sexu pod 15 let, nehledě na trestní zákon ! ;-)