Nacházíte se v kategorii: Sex a vztahy
Je podobný mladík na druhé straně chatu?

Flirt, nebo něco víc?

Ano, právě tuto otázku si pokládá nadpoloviční většina teenagerů, kteří o volných školních hodinách, o přestávkách, či jen tak doma zabrouzdají na veřejný chat. Záminka každého z dospívajících je jiná. Někdo hledá pouze dobrej „pokec“, jiný zas doufá v nalezení svého protějšku. Jak už to na veřejných chatech bývá, dostane se sem snad každý, kdo má přístup k internetu. Samozřejmě ani klasické pc nesmí chybět.

Rozdíl mezi chatujícím chlapcem a dívkou je značný. Chlapec, jakožto vůdčí samec vysílající hormony na kilometry daleko se snaží najít všeljaké nemravnosti spojené s něžným pohlavím. Naopak slečny, křehké jako podzimní jinovatka, hledají romantiku, možnosti si s někým nezávazně popovídat o škole, problémech s kamarádkou. Nyní si naznačíme takový běžný den již zmiňovaného chlapce

Vcítíme se do myšlenek hocha, jehož ruka netrpělivě svírá myš, oči nenasytně hypnotizují monitor… Když tu náhle se to podařilo… Jsme připojeni… Konečně, po dlouhé a trnité cestě, která byla za potřebí, abych se mohl zalogovat do systému se mi to povedlo. Teď nezbývá nic jiného, než vybrat tu správnou místnost… Očima projedu seznam místností a zrak mi uvázne na jedné konkrétní. „Seznámení a flirt“.

Začínám psát první větu a tím se přidávám do diskuse. „… ahoj lidi, tak jak se máte? Pokecá nějaká holka??“ Chvilka trpělivosti a první „úlovek“ je již na světě. Ještě bych se mohl zmínit, že mi je teprve 14 let. No teprve, já si myslím, že věk v téhle zábavě nehraje roli. „Ahoj, jak se máš.“ Odepisuje náhle slečna… Po chvilce klábosení s ní dojde na nejčastěji kladenou otázku ze strany dívky:„… ehm. a kolik ti vlastně je?“

#Nebo tato slečna?Nebo tato slečna?

„Mě… bude mi 21.“ Odpověděl jsem bez rozmýšlení. Takovéto situace si musíte předem rozmyslet, jelikož už jsem zběhlý, podíval jsem se na profil oné dívky, abych zjistil, kolik jí je let. No a jelikož jí bylo 19, tak jsem jí prostě nemohl napsat pravdu.

Asi po dvou týdnech odpoledního internetového randění se mne Katrin zeptala-mimochodem Katrin byla její přezdívka: „Víš, už dlouho se tě chci zeptat, jestli bychom nemohli náš vztah povýšit na čistě fyzický? Pěkně se mi s tebou povídá, mohla bych o víkendu přijet??“

V tu chvíli mě polil studený pot. V mém profilu jsem zadal i adresu domů. Vytrhl jsem počítač ze zásuvky a nevěděl co dělat. Jak může přijet??? Vždyť uvidí malýho kluka, kterýmu ještě ani nerostou vousy. A co hůř, bude tady i moje máma. Ne nějakej byt vysokoškoláka, kterej si dal chvilku pauzu od školy. Ten hustej týpek s nevázaným bohémským životem byl najednou maličkej jako hrášek na půl snědenej.

#Nebo nás čeká překvapení?Nebo nás čeká překvapení?"
No co, postavim se k tomu čelem, budu aspoň jednou chlap. Po hodince přemejšlení, jsem opět zapojil počítač s tím, že Katrin vše sdělím. Ona však byla offline. Co teď, co dělat?? Snad jí nenapadne opravdu přijet… Nezbývá, než čekat… Víkend tu byl tak rychle, že jsem ani nestačil hodit školní tašku do kouta. Srdce mi bušilo při každém sebemenším náznaku klepání, či zvonku. Konečně neděle, to už doufám nepřijede… Asi kolem 17 hodiny někdo zvoní. „A je to tady, to bude trapas.“ Mamka jde otevřít a já bych radši nebyl… Už jsem se to snažil přiznat jak mamce, tak Katrin, když najednou slyším hlas mého dobrého kamaráda. „Dobrý den, může Martin ven??“ Od té doby radši hned přiznam pravdu.

Otázka zní: Je opravdu nutné pro navázání vztahu, ať už internetového, či čistě fyzického, lhát o svém věku? Vyskytují se problémy s věkem pouze u mladých chlapců, nebo určitá skupina lidí po třicítce ubírá svému věku více než třetinu??? Jaký názor na to máte vy?

Jak se ti líbil tento článek?

Hodnotit článek mohou pouze přihlášení uživatelé.
Hodnotilo 4 uživatelů, průměrné hodnocení: 4
přidat nový příspěvek

Diskuze k článku

Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé.