Nacházíte se v kategorii: Sex a vztahy

Co se líbí holkám na klucích?

Každé holce se líbí něco jiného. Některá má ráda sladké blonďáčky, druhá metalisty tělem i duší, další zas hnědooké opálené svalnatce. Ale nejde přeci jen o vzhled, jde i o jeho chování, jak na nás působí, co s ním máme společné, jestli si s ním rozumíme…

Myslím, že vždy nejde přeci jen o vzhled. Ano, samozřejmě nemůžeme být s někým, který se nám vůbec, ale vůbec fyzicky nelíbí… Musí se nám aspoň trošku na jeho vzhledu něco líbit, vždy, když ho vidíme, abychom roztály jen pohledem na něj:) Je složité napsat, co se nám holkám na klucích líbí. Každá holka to prostě vidí jinak.

A jak to vidí některé slečny?

 

Elina, 17:

Tak já se na klukovi nejdřív koukám na oči – mám ráda „přátelské oči“ - upřímný pohled; krásný úsměv – ten zbožňuju na klucích nejvíc – když se kluk umí krásně smát, tak to je úžasný. Dále se mi líbí vlasy – klidně delší, ale musí celkovému vzhledu slušet.

Vůně, když kluk krásně voní, jsem ráda, když mu mohu být na blízku. No, který holce by se líbilo, kdyby kluk nevoněl? Obejmout kluka a cítit jeho vůni… to nejlepší co snad může být:)

Všímám si i hodně, jaký má kluk styl oblečení. Vkusné oblečení a hlavně, aby k sobě jednotlivé části ladily. Taky si všímám chůze kluka:) Z oblasti sexu… kluk musí vědět, čím mě dostane, když ví, co mám ráda.

Míša, 18:

U kluka se hodně koukám, jak má pěkně vytvarovaný zadek, musí být za co chytit. ;)

Dále pak oči – nejlépe velké a hnědé a úsměv – odhalí své zuby, na to se někdy hodně dívám, velké rty…

Petra, 16:

Co mě první zaujme na klucích? Obličej a pak oblečení. Taky mi hodně přidávají boty. To je velký plus. Také zuby. Potom si všímám už jen povahy, určitě mu hodně přidá, když nekouří nebo když se zabývá nějakým sportem. Zajímá mě dost ještě škola, jeho zájmy a přednosti. Taky se mi líbí, když kluk umí holku překvapit nečím opravdu nečekaným. Ale řekněme samy, holky - existuje takový?

Tereza, 16:

Hezký úsměv, pěkný oči, sexy postava a zadek… Co dodat?

A jak to vidím já?

Co mně se líbí na klukovi, no… Mně se líbí na klukovi nejvíc celkový vzhled, jak na mě působí, když ho poprvé vidím – musí mě na něm něco „praštit do očí“ - něco, co je na něm vyjímečného. Mám ráda, když je kluk originální, svůj, má vlastní názor, když je upřímný a pravdu se nebojí říct. S klukem si musím dobře rozumět, musíme si mít pořád co říct a nesmí s ním být nuda – musí umět holku nějak zabavit.

Jsem ráda, když máme s klukem stejný styl hudby a můžeme spolu navštěvovat koncerty našich oblíbených interpretů.

Krásný úsměv, roztomilý pohled, vlasy jakkoliv dlouhé – klidně i delší, postava hubenější až tak akorát. Jeho styl oblečení – musí mu prostě sednout k postavě a k charakteru.

Chování – hodný, ale také někdy pořádný dráček – no, jak v čem, že:)) Musí se umět k holce chovat a nebrat jí jako jednoho ze svých kamarádů, i takoví existují. Ochotný, nápaditý, inteligentní, obětavý, milý, něžný, vtipný, s bláznivými nápady.

Jsem ráda, když mě kluk překvapí něčím novým z oblasti sexu – žádný stereotyp:) když ví, čím mi udělá radost a potěší mě tím.

Existuje vůbec ideál, který by všechno splňoval? Ne!!

A jaký na to máte názor vy, čtenářky, čtenáři? Co se vám líbí na protějšku?:)

Jak se ti líbil tento článek?

Hodnotit článek mohou pouze přihlášení uživatelé.
Hodnotilo 10 uživatelů, průměrné hodnocení: 3.3
přidat nový příspěvek

Diskuze k článku

Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé.
lusinesinka, 10. 09. 2010, 19:53:45+8nechápu ..vážně nic z toho co tady píšou nechápu..skoro to vypadá že nám ženským de jenom o xicht a o zadek..tss..du se stydět...fakt..nechci mit s těmahle lidma nic společnýho..já mám svýho kluka..není to žádnej pitt a nikdy nebyl..ale co na tom..miluje mě a já jeho..a je mi úplně jedno že nemá na břiše pekáč buchet, a nemá místo zadku dva stroužky česneku..je to prostě MŮJ Kuba a já bych ho neměnila za nic na světě..
TonikczA, 05. 12. 2009, 17:09:20+9Holky chcou fakt sedmý z nebe.Holky na chlapovi není příliš důležitý zevnějšek ( ovšem nemyslím aby to byl nějaký bezdomovec, nebo jinačí špindíra ) ale jsou důležité jeho vlastnosti, tím mám na mysli: milý, hodný, úpřímný atd. Žádný kluk není Steven Segal či Schwarzeneger, Brad Pitt atd. Většina ne zrovna hezkých kluků mají dobré vlastnosti: jsou hodní, milí atd. a ti hezký jsou většinou namyšlení blbci. Říkám, holky, dívejte se hlavně na vlastnosti toho kluka, jinka se vám to může i vymstít ( hezkej kluk uvidí hezčí holku než jste Vy a kvůli ní Vás nechá, natož ten kluk co jezký uvnitř Vás nenechá jen kvůli jiné holce, ovšem pokud to Vy sami nezaviníte ). To je můj názor, zapřemýšlejte nad ním.
Barrushka, 01. 07. 2010, 18:38:580RE: Holky chcou fakt sedmý z nebe.Já si myslím, že ale ani ty by jsi nechodil s holkou, která by nevypadala zrovna nejlíp..každá normální holka, když vidí kluka ho první celého omrkne a pak příjde třeba řada i na seznamování a poznávání se navzájem :) Já osobně první zkouknu jeho oči.-ty si myslím, že z poloviny vypovídají o tom jaký je a jak se cítí a když jsou ty oči modré, tak prostě neodolám :) pak zkouknu celkový vzhled (figura, oblečení) a pak teprve příjde na řadu zadeček ;) když se mi ten kluk líbí vzhledově, snažím se mu taky co nejvíce zalíbit a když to funguje přichází ta druhá část a to je poznávání se navzájem (povaha, vlastnosti, záliby), když je kluk sympatický, hodný, vtipný, romantický tak neodolám už vůbec, ale když je kluk nudný, drzý, tak hodím raději zpátečku a ohlížím se někde jinde :) tady vidíš, že některým holkám nejde jen o vzhled :)
keri, 26. 01. 2010, 18:32:00+3RE: Holky chcou fakt sedmý z nebe.jo, já s tebou naprosto souhlasím, na klukovi jsou nejdůležitější vlastnosti, k čemu je pěknej kluk, když má špatný vlastnosti, ale jinak jako mě dost zaujmou oči, oči odráží jeho duši, v očích je vidět spousta věcí, jen se člověk musí umět pozorně dívat do těch očí :)
Marty9xxxx, 24. 04. 2009, 22:01:32+3je to boj! ;-)Vám tak vyhovět! ;-) většina nás chapů by musela na plastiku obličeje a zadku! Pravdou ale je, že ne každý je stejný jako ten druhý "odvedle" a že se můžeme podstatně lišit! Taková ta "hovádka", co si myslí, že sjou pány tvorstva, bych zavřel a .... (domyslete si to samy, dámy a dívky, pár let s ožralama a násilníkama a vymkl by každej tvrďák!)! Nehledě na to, že mě až fascinuje, že hned na drhým randewue se potřebuje většina Dam a Dívek pohlavně "sblížit" se svým protějškem a vůbec se nesnaží jej navnadit tak, aby to bylo pro oba na nezapomenutelný zážitek dost silné! Nehledě na to, ne jen na postel a vaření fakt nemyslí víc než většina z nás a někteří jen neumí přiznat barvu! Většina z nás nejsou Pittové, Dammonové ani Seagalové (obrovský vzor muže pro mě, fakt!), ale umíme i to, co většina "hezounků" nestíhá, cítit partnerku vedle sebe ne jako kamaráda, ale jako životní knihu mouder, Lásku doživotně, družku chápající, človíčka námi milovaného.... ale co na tom, Pitt to má taky, ne? :-(
TonikczA, 05. 12. 2009, 13:42:12+7RE: je to boj! ;-)No máš pravdu soudruhu. Holky chcou fakt 7 z nebe.