Nacházíte se v kategorii: Móda a Styl

Vyfintěte si svého partnera

Přejete si vystylizovat partnera do podoby módního nebo originálního týpka? Pak máte určitě právě teď jedinečnou příležitost. S tímto tématem mám bohaté zkušenosti. Jsem osoba razantní a prudké povahy, proto do jisté míry utvářím vkus svého partnera.

Ženám je tento úkol souzen již dlouhá léta, jelikož máme smysl pro detail a více módě rozumíme. Dokážeme perfektně odhadnout, co je pro danou příležitost nejvhodnější a s každým nedostatkem si hravě poradíme. Muži se s námi o problémech co si obléct velmi často radí.

Ne že by stály deset minut před otevřenou skříní a zkoušely jeden model za druhým. Spíše nás mají jako oporu a rádkyně. Ty naše chlapy musíme často někam postrkovat a z toho vyplývá, že jim pomáháme utvářet jejich vlastní styl v módě. Neberte to jako obtěžování nebo neschopnost, každý je předurčen pro jiné záležitosti. 

Nakonec ani jejich občasná bezradnost není až tak úplně na škodu, protože různými fintami můžeme dosáhneme toho, že si své partnery pomalu ale jistě utváříme k obrazu svému, aniž by o tom byli uvědoměni. Z vlastní zkušenosti vím, že pokud svému partnerovi podáte pomocnou ruku a popostrčíte ho dál, tak si nakonec v určitém stylu módy také najde své zalíbení. Výsledkem bude nádherně stylově se k sobě hodící pár.

Pro začátek vymezte mantinely

Pokud jste na úplném začátku výběru oblečení, tak posuďte jaký styl a oděv se k vašemu partnerovi nejlépe hodí. Potom tento celek porovnejte ke kombinaci vašeho módního vyznání a uvidíte, zda jste se hned na první pohled trefily. Řiďte se vlastní intuicí a trendy, které vám jsou blízké. Není to úkol zcela jednoduchý, zvláště pak, jestli se vám váš partner vzpouzí a nechce se nechat donutit ke spolupráci. Takové případy dnes už ale potkáte jen velmi vyjímečně.

Typy postav

Rozlišíme si jednotlivé tipy mužských postav, a tak určíme, co přesně se na konkrétní osobu nejlépe hodí. Sportovní typ, běžný typ a kulatější typ. Ovšemže ne každého můžeme zaškatulkovat do jedné z těchto variant, ale jednotlivé nedostatky postav by byly na delší psaní, ale určitě toto téma rozebereme někdy příště.

Sportovec
#

Na něho se vám vybírat přímo pohádkově. Padne mu takřka cokoli a nemusíte se bát žádných variací. V tom případě s partnerem komunikujte a naslouchejte mu. Ptejte se, co se mu líbí, v čem se cítí dobře a pohodlně a jakým směrem se máte ubírat. Pokud nebude spolupracovat, přejděte na jiný přístup. Tím je, že mu dáte na vybranou mezi více druhy nebo styly. Zpočátku se nenechte odradit slovy: „Já nevím.“ nebo „Mě je to jedno.“. Ono je to po čase přestane bavit a nakonec se odpovědi dočkáte. Nesmíte polevovat ze své tvrdosti a hlavně neústupnosti. Později partner sám přijde na to, že to je téma velmi zajímavé a vůbec ne nudné. Uvidíte, že aktivitu začne vyvíjet sám od sebe tak rychle, že si to ani neuvědomíte. Sece se najde výjimka, která potvrzuje pravidlo, ale takový už je život.

Menší muž, pak by se měl vyvarovat zbytečně dlouhým svrškům. Opticky se jeho tělo prodlouží tím, že bude nosit věci tak, aby mu nelezly ven záda a přitom, aby nebyly příliš dlouhé. U vyššího muže se vyvarujte, abyste mu nevybraly kousek, který by byl příliš krátký. Potom by chudák vypadal jak strašák do zelí.

Muži snědší pleti budou slušet světlé barvy. To neznamená, že by musel chodit jenom v bílé barvě. Je to jen typ, kterým může čas od času okouzlit.

Normální typ
#

Je normální muž běžné postavy, u kterého žádné větší omezení nehledejte. Asi jediný rozdíl mezi ním a atletem je v tom, že sportovec si může velmi oblíbit těsné oblečení. On sám uvidí, že mu to velmi sluší a postava krásně vynikne. Ani jednoho z těchto dvou typů není třeba schovávat do něčeho plandavého.

Muž s nedostatky

Je jasné, že se ani on sám nebude chtít oblékat do světlých barev ani do těsného oblečení. Myslete na to, že se za každou cenu musí cítit pohodlně. Snažte se skrýt jeho největší nedostatky. Obvykle bývá velkým problémem bříško. V zimě, je to celkem bez problému, v létě je však více práce schovat to, co přebývá.

Hit

Pro tuto zimní sezónu svého přítele neurazíte, pokud mu obnovíte šatník barevnými věcmi. Barevným kombinacím se meze nekladou. Partner na sto procent ocení, pokud pod stromečkem uvidí pestrobarevné nápadité kousky, klidně i spodního prádla.

Jak se ti líbil tento článek?

Hodnotit článek mohou pouze přihlášení uživatelé.
Hodnotilo 3 uživatelů, průměrné hodnocení: 4.3
přidat nový příspěvek

Diskuze k článku

Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé.