Nacházíte se v kategorii: Móda a Styl

Holky pozor – trička stále frčí

V těchto dnech se vám již nenaskytne pohled na nápaditá barevná trika, která stále ještě zdobí vaše šatníky z letního období. Jsou zakryty pod vrstvami mikin a svetrů. I přes to však tento druh oblečení nezanedbávejte, určitě i v blížící se zimě se vám naskytne příležitost, jak ostatní oslnit. Pokud holky usoudíte, že by se ve vaší garderóbě mohl objevit nový módní výstřelek, tak neváhejte a dejte tip rodině, která Vám jistě udělá radost a obdaří Vás pěkným tričkem k Vánocům.

Jistě nepohrdnete internetovým obchodem, takže navštivte tyto stránky www.i-radost.cz, čekají tam na Vás velmi zajímavé slevy, tak neváhejte a objednávejte.

Můžete se inspirovat třeba i zde: www.ravefashion.cz, je pravda, že jsou to modely více náročnější, ale určitě si také nebudete objednávat hned 10 modelů, i když by to nebyl žádný problém že? Pro ty spořivější z Vás tu mám www.bonprix.cz.

Jak správně si vybrat – nelehký úkol

Pokud nevíte, jestli si koupit to barevné nebo to s potiskem, anebo támhleto a támhleto,… řiďte se následujícími radami. Pocit pohodlí, originalita, instinkt, potisk, styl, střih a v neposlední řadě i cena.

Pohodlí

#
Tento pocit navodíte výběrem správné látky. Nejpříjemnější je na 100% bavlna, asi mi dá za pravdu téměř každá dívka. Přesný opak tomu jsou syntetické, velice nevhodné látky, trpí tím vaše kůže a nakonec i vy, protože se necítíte ve své kůži. Pro holky s citlivější pokožkou tyto výrobky vůbec nepřipadají v úvahu, protože dávají podněty ke vznikům exémům. Já osobně vybírám oblečení s minimálně 70% bavlny. Složení je na každém tričku uvedené a pokud byste měly nějaké pochybnosti, tak vám jistě v obchodě poradí. Pokud využijete internetový obchod, držte se popisků u výrobku.

Potom je na každé z Vás, zda dává přednost trikům zcela upnutým na tělo nebo volnějšímu stylu. Já většinou volím podle momentální nálady a podle toho, co mi právě padne do oka.


 

Instinkt

Záleží na Vašem vkusu, náladě a hlavně na ženském instinktu. Při správném výběru sexy trička, určitě okouzlíte i svého partnera, pokud to není žárlivec žárlivý.

Originalita a potisky

Úzce souvisí s vaším vkusem. Některé dívky volí určité typy barev, další zase moderní potisky a jiné prostě jedinečnost. Já dávám přednost tmavým elegantním barvám, ale není pro mě problém využívat i různobarevná bláznivá spektra. Jako největším módním výstřelkem v poslední době, jsou kombinace na první pohled ne zcela vhodných barev a motivů. Například černé tričko s růžovou lebkou a kamínky okolo. Tento druh motivů je velice oblíbený u holek ve věku cca 12 – 15. Mě toto téma nijak neoslovilo a když už lebky a kostlivci, tak vždy jen na tmavém podkladu. Pokud i vám nevyhovují lebky na sladkém růžovém podkladě, vyberete si určitě jiné zajímavější a originální potisky.

Styl a střih
#

Záleží na tom, pro jakou příležitost výrobek pořizujete. Pokud vám v šatníku chybí kus hadříku na rockové koncerty, pak zabruste do stylu rock, punk, popřípadě metal. Barva bude převážně černá a nebudou chybět nápisy skupin a lebky.

#

Pokud chcete pořídit něco velmi elegantního, pak budete muset velmi pečlivě vybírat mezi originalitou a pohodlím. Velmi elegantní jsou trika s volními zády nebo rameny, nejlépe jednobarevné s decentní ozdobou.

Další, velmi výrazný styl je styl barevných kombinací. Lze tam zařadit i batikované věci, kde se barvy do sebe navzájem zajímavé pojí. Výhodou tohoto stylu je možnost vlastní kreativity a hlavně pár korun v peněžence navíc.

Cena

Bohužel, občas nám naše finanční situace nedovolí kupovat pouze značková a drahá oblečení, kterých je všude plno a místo toho zabrousíme do nějakého „sekáče“. Pro někoho absolutně nepřijatelné, pro jiné však běžný obchod, kde sehnat hezké kousky za super ceny. Ovšem není „sekáč“ jako „sekáč“, existují ty, kde prodávají převážně hezké oděvy, někde tomu tak není. Zkrátka, musíte hledat a zkoušet…

Jak se ti líbil tento článek?

Hodnotit článek mohou pouze přihlášení uživatelé.
Hodnotilo 1 uživatelů, průměrné hodnocení: 4
přidat nový příspěvek

Diskuze k článku

Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé.