Nacházíte se v kategorii: Móda a Styl

Testování výherních automatů

Vzhledem k tomu, že tyto články budou číst především mladí lidé, ráda bych se s Vámi podělila o mé zkušenosti s brigádami. Jednou z nich, kterou jsem měla možnost si vyzkoušet, bylo testování herních a výherních automatů. Nabídku na tuto brigádu jsem nenalezla na internetu, jak mé ostatní brigády, ale díky mému známému, který v tomto oboru podniká.

Nezabývá se čistě výrobou těchto automatů, ale jedná se i spoustu informačních, osvětlených tabulí. Měla jsem možnost testovat asi 3 měsíce. Seznámila jsem se na této brigádě se spoustou zajímavých lidí, mezi nimi byli i bývalí závislí hráči, kteří zde měli možnost poznat, ne ze stránky zákazníka, ale stránky poskytovatele, jak tyto automaty fungují.

Samotný automat se skládá z takzvané skříně, do níž jsou přidávány komponenty, včetně počítače a monitorů. Výhodou při této brigádě bylo, že jsem nevsázela fyzické peníze, ale pouze imaginární. Takže mě prohra vůbec netrápila. Vklady jsem vkládala díky přidanému externímu tlačítku, kde jsem si nastavila vložený kapitál, upozorňuji všechny, možnost vyrobit toto kouzelné tlačítko v domácím prostředí je značně nereálné. A v reálném prostředí heren neproveditelné, z důvodu zabezpečení automatu.

Testování spočívá v tom, že po vložení kapitálu se obdrží instrukce, pro jaký druh se bude testovat. Například, z vloženého kapitálu 1000Kč budu vsázet na jednotlivé hry 5 Kč, budu hrát klasickou hru a nebudu se snažit o bonusové položky. Účelem je počítat na kolikáté stisknutí sázky bude obdržena výhra a v jaké hodnotě. Vložený kapitál se několikrát celý ve hře otočí i do trojnásobné hodnoty. Neřeknu Vám pravděpodobnost výhry, je to u každého automatu jiné, záleží na štěstí a sama to nevím.

Moje poslední a jediná zkušenost, ne s testováním, ale s reálným hraním byla zhruba minulý měsíc. Se spolužáky jsme si šli sednout do baru, kde byly herní automaty. Tyhle jsem neznala, ale každý funguje na podobné bázi. Spolužáci pokoušeli štěstí u jednoho stejného automatu, každý vhodil do automatu 5kč a zvolil si výši sázky 2Kč. Nikdo z nich ovšem vložený kapitál neobdržel zpět.Řekla jsem si, proč nepokusit štěstí. Můj vložený kapitál byl rovněž 5Kč a vzhledem k mé zkušenosti jsem zvolila auto stop. Hra nabrala otáček a najednou má výhra činila 20Kč, opět jsem vložila celou částku a má celková výhra se vyšplhala na 220Kč. Po dosažení této výhry jsem částku vybrala a štěstí nepokoušela. Samozřejmě mě spolužáci hecovali, abych částku vložila, když mi přeje štěstí, ale já vím, že štěstí je vrtkavé a tak jsem se radovala „pouze“ z této částky

.


 

Napsal uživatel: Dangell

Jak se ti líbil tento článek?

Hodnotit článek mohou pouze přihlášení uživatelé.
Hodnotilo 1 uživatelů, průměrné hodnocení: 4
přidat nový příspěvek

Diskuze k článku

Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé.