Nacházíte se v kategorii: Móda a Styl

Tvořme si image

Jsem zastánce toho, že každý člověk má svůj osobitý styl. I když kopírují tisíce lidí např. Madonnu, každý je svým způsobem jiný. Styl chápu jako originalitu, jedinečnost v tom, co děláme, nosíme, jak píšeme apod. Ale na druhou stranu mi nepřijde správné přivlastnit si něco, o čem vím, že není můj nápad, výmysl, slogan apod.

Nevím, jaký máte pohled na metro styl, ale mně upřímně vadí. Je přeci naprosto proti přírodě, aby ze sebe muži dělali ženy či vypadali jako ženy. Muž má být muž. Je pravda, že každý má jiný pohled na to, jak by takový pravý muž měl vypadat, ale každé ženě a normálnímu muži to musí být jasné.

Určitě ne namalovaný, v růžové kožené bundičce oblečený zženštilák nebo jak tyto týpky nazvat. Možná je to jen můj názor, jelikož jsem celkově zvláštních názorů, ale vím, že mi jej nikdo nevyvrátí. To je zase můj styl, stát si za tím, co řeknu, být výstřední a praštěná. Osobně miluji rock a od toho se odvíjí celá filozofie mého života, oblékání, chování apod. Nemyslete si, že chodím v roztrhaných kalhotách ověšených řetězy, v tričkách ACDC, ale samozřejmě tohle také beru, ale jak jsem psala výše, musím být originální. Já jako rockerka nepochopím styl disko příznivců. Vzala jsem styl rovnou k muzice, jelikož jsem na hudbě závislá.

Samozřejmě tento typ hudby, no hudby, jak tomu vlastně říkat, neodsuzuji, ale nerozumím přirovnání, že disko hudba je nejlepší ze všech hudebních stylů. A to se nezlobte disko příznivci, nezdá se mi, že by tento typ hudby byl nejlepší styl. To už i já, rockerka, uznám, že např. folk nebo country je 100x lepší, ale opět je to jen můj názor. Asi také proto, že nejsem nějakou velkým, spíš žádným, příznivcem nemám ráda styl metro. A co Vy? Jak se na to díváte? Jsem si vědoma, že každý z nás, jak už jsem psala, je originalitou a proto, mě moc zajímají názory těch jedinečných bytostí. Neříkám, že jsem nikdy nezavítala na diskotéku, ale upřímně vám musím říct, že nadšená jsem nebyla. Když už pominu, co jsem slyšela a jaké typy lidí jsem viděla, musím se pozastavit nad cenami tamějších barů a jsem si vědoma, že na každé 2. diskotéce je to stejně. Pivo třetinka 65 Kč, a to ke všemu lahvové, jakýkoliv juice 45 Kč, voda 35 Kč. Je mi jasné, že musí nějak vydělávat, ale vážně mi to přijde moc.

To už jsem ale moc odbočila. Ráda bych Vám popsala můj styl, ale to byste opravdu museli vidět či mě znát. Nebo jiný styl – tuning, to je velká kapitola, do které já, žena nemám asi moc právo mluvit, ale jsem naprosto unešená z výtvoru mladých či starých mužů (většinou), co dovedou udělat ze starého, v podstatě nepoužitelného auta. Nad těmi novými nebo ne tak poškozenými se nepozastavuji, ale samozřejmě taky obdiv. Je mnoho stylů, které já sama buďto obdivuji či nemám ráda, je to individuální záležitost. Je mi jasné, že každý má na otázku stylu jiný názor. Tomu se líbí blond vlasy s vysokými podpatky, jinému styl jakým psal K. H. Mácha. Asi mi rozumíte, co tímhle chci říct. Je na každém z nás jaký styl či pózu si vymyslíme, ale věřím, že i za předpokladu, že budeme kopírovat např. Halinu Pavlovskou či Michaela Jacksona budeme to pořád my a náš jedinečný styl. Tak jen do toho a tvořme si image, styl a pózu jakou uznáme za vhodnou a jaká se nám líbí.

Jak se ti líbil tento článek?

Hodnotit článek mohou pouze přihlášení uživatelé.
Hodnotilo 1 uživatelů, průměrné hodnocení: 4
přidat nový příspěvek

Diskuze k článku

Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé.