Nacházíte se v kategorii: Móda a Styl

EMO - první okouzlení

Pokud chceš být krásná a okouzlující, je nutné se věnovat téměř každé sebemenší části těla a to nejen v oblasti zkrašlovací kosmetiky, ale rovněž co se péče a výživy týče. Tato móda nebo trendy jsou rozšířené úplně do každé části života. Líčení je dnes už nepostradatelnou součástí běžného života. Vyjít ven nenamalovaná a třeba v teplákách a vytahaném tričku je dnes úplně nepřípustné a to, i když jdete jen s košem. Velmi populární, pokud chcete být trendy, je dnes Emo.

Ale to nemyslím řezáním do rukou či jiných částí těla. Pouze líčení a oblékání je velice módní. Často se na molech objevují modelky s Emo prvky, tmavě pomalovanýma očima a v černých barvách. Poznat "emáka" na ulici není vůbec složité, je na první pohled vidět jednotný vkus v oblékání a kosmetice. Většina hnutí či směru a stylů, má své nepsané zákony oblékání a líčení, stejně tak Emo. Není nic jednoduššího než vyrazit do obchodu vybrat vše černé s co největším množstvím lebek či přeškrtnutých srdcí a jiných jim blízkých symbolů.

V Emo kultuře musíte ihned zapomenout na šťastné myšlenky a jen se ponořit do deprese či smutku. To není nejlepší nápad, ale móda jako taková Emo stylu je velmi výrazná a jednoznačně vás nikdo nepřehlédne. Samozřejmě musíte zapomenout na barevné líčení, vše si musíte nakoupit v černé barvě, tužku na oči, kterou si podmalujete linky, černou řasenku a nejlépe nalepovací řasy. Objevily se i černé rtěnky, ale na ty si troufne málo jaký Emo člověk. A nezalekněte se, pokud se před vámi začne malovat kluk, u tohoto styl či módního trendu je to naprosto normální. Spíše je zvláštní pokud se Emo boys nemalují a okamžitě jsou považováni za "vtery" či pseudoemo.

Nezbytnou součástí Emo výbavy jsou nejlépe boty konversky. U těch je povolena i jiná barva než černá, nepochopitelně:), úplně nejlepší jsou však těžké boty či takové ty „kecky“, ve kterých budete mít různobarevná podkolenka nejlépe síťovaná, také vám nesmí chybět síťka na ruku. A jestli jste zvyklí psát hodně SMS zprávy, tak se budete muset naučit psát řečí Emo, napíšu vám sem malý příklad: „Fág sou moc pěqný… heue pls jesli vísh kde sehnat hodně pecqový sukně tag mi dej pls vědět na mai! i jiný oblečqy!“ Někdy je celkem těžké přeluštit tuto novou řeč či jak tomu říci. Prostě je jasné, že v dnešní módě velmi zapůsobíte či okouzlíte stylem Emo. Sice se vytrácí, hlavně u kluků, normální zásady nebo předpoklady toho jak by měl kluk vypadat nebo jak se chovat, ne byt věčně smutný, psát řečí zvláštního kmene, malovat se apod. Ale tak už tomu dnes je, asi je to normální, když je to módní a trendy.

Jak se ti líbil tento článek?

Hodnotit článek mohou pouze přihlášení uživatelé.
Hodnotilo 0 uživatelů, průměrné hodnocení: nehodnoceno.
přidat nový příspěvek

Diskuze k článku

Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé.