Nacházíte se v kategorii: Další zajímavé články

Darujte originální požitek

Nebaví vás neustále vymýšlet nové tipy na dárky a protiví se vám nakupování stejných nepříliš originálních a časti i nudných věcí, jako jsou oblečení, kosmetika, parfémy a podobně? Potom darujte zážitek, na který vaši blízcí nikdy nezapomenou. Dárek pro muže se pravděpodobně bude lišit od toho pro ženu, každý však skrývá originální a netradiční požitek.

Mezi typické dárky pro muže jednoznačně patří veškeré zážitky spojené s adrenalinem a vzduchem. A tak nákupem jízdy ve ferrari nebo porsche, divoké jízdy hummerem, na čtyřkolce nebo v bugy určitě neuděláte chybu. Vzrušující bude i vodní lyžování, jízda na vodním skútru, tandemový seskok, paragliding nebo indoor skydiving. A pokud je budoucí obdarovaný spíše usazenější a klidnější typ, dopřejte mu gurmánský zážitek v luxusní restauraci nebo některou aktivitu z wellness programů.

Adrenalinové dárky jsou ideální i pro odvážné ženy, které se nebojí rychlosti a nebezpečí. Více křehkých pohlaví však ocení například romantický víkend pro dva, ať už v římských lázních, v luxusním hotelu nebo na zámku. Nezmýlíte se ani tehdy, koupíte-li poukaz na některou z masáží, ať už tradiční nebo thajskou, bambusovou, konopnou nebo tibetskou. Více inspirace a tipů na dárky naleznete na internetových stránkách http://www.firmanazazitky.cz/darky-pro-zeny/ patřících společnosti Allegria. Tato firma se specializuje na prodej zážitků, objednání poukazu přes jejich web tedy zaručí kvalitu a ověřenou službu.

Veškeré zážitky můžete zakoupit ve formě poukazu a schovat si je i jako vhodné dárky k Vánocům. Koupit můžete i univerzální dárkový poukaz, který si obdarovaný promění za jím vybraný zážitek. A tak na nic nečekejte, inspirujte se opravdovým dobrodružstvím a darujte ho rodině či kamarádům.

Napsal uživatel: admin

Jak se ti líbil tento článek?

Hodnotit článek mohou pouze přihlášení uživatelé.
Hodnotilo 0 uživatelů, průměrné hodnocení: nehodnoceno.
přidat nový příspěvek

Diskuze k článku

Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé.