Nacházíte se v kategorii: Další zajímavé články

Toužíte zhubnout?

Velká část populace má v posledních letech velké problémy s nadváhou nebo alespoň není spokojena se svou figurou. Pokud i vy patříte mezi ně, určitě jste v minulosti vyzkoušeli několik diet, abyste se přebytečných kil také zbavili. Na celém světě existuje skutečně obrovské množství diet, ale ne všechny jsou stejně účinné.

Sami odborníci doporučují, že ideálním krokem jak docílit štíhlé postavy, je změna vašeho jídelníčku. Tato možnost se nazývá domácí krabičková dieta. Spočívá v tom, že si každý den připravíte několik jídel, která během dne konzumujete. Nezapomínejte na to, že byste ze svého jídelníčku měli vyloučit všechna nezdravá jídla, jako jsou sladkosti, tučné výrobky atd. Ideální možností je nechat si v tomto pohledu poradit od odborníků. Chcete-li tuto metodou skutečně zhubnout, ale jste-li natolik pracovně vytíženi, že si jídlo nestihnete připravovat sami, krabičková dieta Praha je vám plně k službám. Nemusíte se tak trápit s přípravou, jelikož každý den vám jídla na celý den dovezou domů, nebo do práce. Jejich složení bude přesně odpovídat nutričním požadavkům a vy na svém těle budete moci pozorovat průběžný úbytek váhy.

Na změně jídelníčku je založena i řada jiných diet. Některé doporučují jíst hlavně ovoce, jiné jsou založeny na velkém množství tekutin, u jiných je zase seznam povolených a zakázaných potravin. Jednou z velmi oblíbených je dukanova dieta. Jedná se o čtyřfázový model, který je založen hlavně na bílkovinách. Tyto látky jsou pro naše tělo nezbytné a podporují například růst svalstva. Při této dietě je nutné v první fázi konzumovat pouze bílkoviny ve formě vajec, nízkotučných tvarohů nebo je lze čerpat i z masa. Teprve poté následuje další fáze, kdy se postupně přidává zelenina. Ta vyvrcholí třetí fází, kdy již můžete do své potravy přidat pečivo. Samozřejmě ideálním je celozrnné, jelikož obsahuje prospěšnou vlákninu. Ta nám pomáhá nejenom s trávením, ale udržuje i pocit sytosti. Zvládnete-li tyto tři fáze, následuje již poslední, která spočívá pouze v udržení vaší hmotnosti na úrovni, kterou chcete.

Napsal uživatel: admin

Jak se ti líbil tento článek?

Hodnotit článek mohou pouze přihlášení uživatelé.
Hodnotilo 0 uživatelů, průměrné hodnocení: nehodnoceno.
přidat nový příspěvek

Diskuze k článku

Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé.