Nacházíte se v kategorii: Móda a Styl

Mini nebo maxi?

Jste odvážná? Máte štíhlé nohy? Můžete si dovolit je vystavovat na obdiv ostatním? Vypadáte sexy? I přes veškerá ano, nedostanete od žádného módního kritika ani jeden plusový bod. Mini zkrátka z kurzu vymizely. Nyní chápány jen jako laciná gesta pro provokaci nebo přitahování pozornosti.

#
#
Minisukýnky byly hojně nošené naposledy asi v roce 2002, nyní na ně raději dámy zapomeňte, ale žádný smutek. Místo toho vám ale nabídneme jinou, avšak velmi módní alternativu, ve které si snad najdete svou oblibu. Tou alternativou jsou tzv. cigaretové kalhoty. Jedná se o super úzké kalhoty, ve kterých vyniknou vaše dokonale štíhlé nohy neméně než v minisukních. Pokud jsme vám volbou kalhot neudělali radost, máme pro vás další úspěšnou náhradu za mini, tou jsou krátké šortky. V nich budete následující jaro stále in.

#
  Neskonale půvabně působí, když koupíte celý komplet a k šortkám nosíte ještě vkusné sáčko. Hlavně nezapomínejte na punčocháčové kalhoty, bez kterých celý outfit bude jenom nehorázností. Velice pečlivě vybírejte boty a vhodnou kabelku, aby celá vaše snaha nepřišla vniveč. Muži minisukně velmi rádi vidí, zvláště pak pokud se ženy ozdobí jehlové podpatky. Nedivte se nám, určitých slabostí se prostě nezbavíme a řekněte samy, zda tyto finty nejsou tak trochu vychytralými tahy od vás. Ale módní to, naneštěstí pro nás muže, už prostě není a ženy musí samy posoudit, zda se nechají lacině okukovat nebo zda nám zůstanou pořád trochu tajemné a tím také zajímavější.
#

Největší obliba mini se nesla v 80. letech společně s hudebním stylem nazývaným disko. Asi první minisukní revoluce byla zaznamenána v šedesátých letech. V tu dobu dost odvážné odhalení ženské nohy, kterou snad poprvé veřejně populace viděla až nebezpečně vysoko. Tou první představitelkou krásné dlouhé a odhalené nožky byla superštíhlá modelka Twiggy. Po její hubené postavě začalo toužit stále více a více kyprých žen a tím začalo období revoluce, které nekompromisně nařizovala mít dokonale štíhlou a pružnou postavu. Tenkrát ještě nebyla v oblibě varianta mini a boty na podpatku, jako dnes. Boty se nosily nízké, vysoké byly maximálně kozačky.

V té době tak vznikl nový idol, kterým byla slavná Twiggy, nový ženský symbol krásy a dokonalosti. Dnes je idolů mnohem víc a není možné určit, která známá osobnost je považována za tu nej. Tím lépe, alespoň mají ženy více možností a každá si vybere tu svou hrdinku, kterou mají za vzor. Zajímají nás právě vaše podněty a názory na ženu, kterou byste vy označili za sexy symbol počátku jednadvacátého století a také nezapomeňte uvést proč?

Jak se ti líbil tento článek?

Hodnotit článek mohou pouze přihlášení uživatelé.
Hodnotilo 0 uživatelů, průměrné hodnocení: nehodnoceno.
přidat nový příspěvek

Diskuze k článku

Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé.
lusinesinka, 06. 04. 2009, 16:34:030a co když..a co když mám nohy jak slonice??? asi začnu chodit kanálama...a bude to...