Nacházíte se v kategorii: Další zajímavé články

Získejte peníze formou zástavy

Potřebujete nutně získat peníze v hotovosti, ale nevíte kde je vzít? Jednou z možností je kvalitní zastavárna. Celý proces zástavy funguje na tom principu, že přinesete věc určité hodnoty a za tu ihned dostanete určitou částku, přičemž sepíšete smlouvu o zástavě. Po dobu této zástavy je daná věc umístěna ve směnárně. Po uplynutí doby uvedené ve smlouvě si pro ni přijdete a vykoupíte ji zpět. Ideálními věcmi, které lze snadno zastavit, a získat tak slušný finanční obnos, jsou cennosti jako zlato, šperky nebo diamanty. Pokud potřebujete podstatně více peněz, můžete využít zastavárny, které nabízejí zástavy automobilů. Jednou z nich je zastavárna Praha.

Jednoduše stačí se svým autem přijet a může začít proces jeho ocenění. Nejdříve je nutné zkontrolovat původ vašeho vozu a poté prověřit jeho technický stav. Právě na ten a také na rok výroby AutoZastavárna nejvíce hledí při vyčíslování ceny, kterou můžete dostat. Pokud máte od svého vozu všechny potřebné dokumenty, není nic snadnějšího než podepsat smlouvu a dostat požadované peníze. Samozřejmě že v hotovosti. Zástavy aut jsou tak oblíbenou možností, jak získat krátkodobě peníze bez nutnosti brát si půjčku.

Jsou však i tací, kteří potřebují ještě větší obnos, než je hodnota jejich vozu. I zde je řešení, která zastavárna v Praze nabízí. Právě u ní je totiž možné zastavit i svou nemovitost. Výše vyplacených peněz se samozřejmě odvíjí od hodnoty daného bytu nebo domu. Čím větší hodnotu mám, tím větší částka může být vyplacena. Ačkoliv v minulosti to nebylo příliš obvyklé, nyní jsou zástavy nemovitostí velmi oblíbené u mnoha lidí. Ti tak nejčastěji zastavují nejenom své byty, ale také své chaty, domy nebo i různé pozemky, nejčastěji stavební parcely. I zde samozřejmě platí, že musíte doložit vlastnictví zastavované nemovitosti.

Napsal uživatel: admin

Jak se ti líbil tento článek?

Hodnotit článek mohou pouze přihlášení uživatelé.
Hodnotilo 0 uživatelů, průměrné hodnocení: nehodnoceno.
přidat nový příspěvek

Diskuze k článku

Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé.