Nacházíte se v kategorii: Další zajímavé články
admin

Tábory jsou vhodné i pro malé děti

Starost o malé děti je skutečně těžkým údělem téměř každé ženy. S blížícím se létem se však naskýtá skvělá možnost, jak své ratolesti dopřát skvělý program a zábavu a sama si na několik dní oddychnout. Jedná se o takzvané snadné tábory, které jsou speciálně zaměřené na děti nižšího věku, čemuž odpovídá i jejich koncepce a odborné složení táborových vedoucích. Snadné tábory mají za cíl především pobavit a proto je jejich koncepce zaměřena například na pohádkové postavy, na postavy z komiksu Čtyřlístek, na velmi oblíbené postavičky Šmoulů či malování různými technikami a pomůckami. Jako první začala podobné tábory pořádat Cestovní kancelář Topinka již před 22 lety a každým rokem jsou stále oblíbenější.

Všechny děti jsou rozděleny dle svého věku a úměrně tomu je přichystán celodenní nenáročný program, který koncipují zkušení pedagogové z řad vedoucích. Jelikož se na podobných táborech často vyskytují i malé děti, je zde dbáno především na maximální bezpečnost dětí. Samozřejmostí je i přítomný lékař, který může v případě jakýchkoliv drobných problémů ihned zasáhnout. Máte-li z takových táborů obavu, rozhodně je zcela zbytečná. Právě díky přítomnému lékaři může být profesionální pomoc vašemu dítěti poskytnuta mnohem dříve a rychleji, než například ve škole či školce, kam ho také bez obav posíláte a kde tráví většinu denního času.

Mnoho rodičů má i starosti, zda se jejich potomkovi nebude stýskat. Jistě mnoho z vás tábory také navštěvovalo a díky zajímavému programu a zábavě s ostatními kamarády jste si na své rodiče téměř nevzpomněli. Totéž potvrzuje i mnoho maminek, které své ratolesti na snadné tábory pravidelně posílá. Díky tomu mohou týden až dva věnovat jen sobě a nasbírat síly na další celoroční starost, která je se svým potomkem čeká.

Napsal uživatel: admin

Jak se ti líbil tento článek?

Hodnotit článek mohou pouze přihlášení uživatelé.
Hodnotilo 0 uživatelů, průměrné hodnocení: nehodnoceno.
přidat nový příspěvek

Diskuze k článku

Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé.