Nacházíte se v kategorii: Móda a Styl

Kdy zvolit krátké či dlouhé dámské šaty

Většina dívek a žen si velmi zakládá na svém vzhledu, dokážou trávit v koupelně i několik hodin, aby byly vždy dokonale nalíčeny na jakoukoliv společenskou událost. Mezi takové jistě patří i různé plesy, kterých je především v zimní sezóně velké množství.

Každá žena chce vypadat skvěle, a proto dokáže trávit dlouhé hodiny výběrem těch správných společenských šatů. Dámské šaty nejčastěji pořídíme v kamenných obchodech, ale v současné době je možné je i objednat přes internet. Zde je však riziko, že nám nebudou přesně sedět a bude nutné narychlo shánět náhradní. A jak to u věcí koupených na poslední chvíli bývá, rozhodně nebudou také, jaké jsme si představovali.

Rozhodně záleží i na druhu společenské události, na kterou se chystáme. Podle toho bychom měli zvolit střih našich šatů, a vybrat buď krátké, nebo dlouhé šaty. Krátké šaty se výborně hodí na různé maturitní plesy, či firemní večírky, kde je vyžadován společenský dress code. Stejně tak je můžeme využít, pokud plánujeme navštívit divadelní představení či koncert, především klasické hudby či filharmonie. Na tom rockovém bychom v nich samozřejmě vypadali velmi komicky. Oproti tomu dlouhé šaty se hodí na skutečně honosnější a velice významné plesy. Nelze však říci jednoduše, že se všechny dlouhé šaty těmto akcím vyhovují. Například šaty se šněrováním na holých zádech na podobných akcích působí stejně nepatřičně, podobně jako lehké a barevné šaty rozevlátého střihu.

Naštěstí módní návrháři a návrhářky nejenom že umí jít s dobou a využívat moderní trendy, ale berou na vědomí i potřebu společenských šatů, proto mohou být všechny dívky, slečny a ženy bez obav, jelikož dámské šaty jsou dostupné v různých střizích a délkách. Pokud tedy víte jak se na kterou událost obléknout, s výběrem a sehnáním vhodných šatů jistě nebudete mít žádný problém.

Napsal uživatel: admin

Jak se ti líbil tento článek?

Hodnotit článek mohou pouze přihlášení uživatelé.
Hodnotilo 0 uživatelů, průměrné hodnocení: nehodnoceno.
přidat nový příspěvek

Diskuze k článku

Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé.