Nacházíte se v kategorii: Móda a Styl

Kabelky, aneb jak být luxusní...

Každá z vás je originál a můžete být ještě více jedinečné. Stačí si jen přečíst následují tipy a nechat se unášet na vlnách luxusu detailů.

Začneme se věnovat jednomu z těch nepostradatelných doplňků, kterými jsou kabelky. Jakákoli příležitost, při které musíme vystrčit nos ze dveří, si vyžaduje nějaké to úložiště pro věci, bez kterých se prostě venku neobejdeme.

#
Tento naprosto nepřehlédnutelný doplněk vyvolává v dnešní době naprosté módní šílenství. Pokud vyhledáváte excelentní a originální špičku, soustřeďte se na háčkované kabelky, ozdobené různými kamínky nebo jinou bižuterií. Při výběru tohoto typu kabelky bych doporučila využít vaší fantazie a hravosti. Navštivte obchod, který se specializuje na prodej drobné bižuterie a s pomocí vlastního umu, můžete svou kabelku ozdobit dle vlastního vkusu. Jestliže chcete být opravdu in, pak neváhejte strávit část svého volného času touto kreativní činností. Vaší inspiraci se meze nekladou. Pokud se třeba o vánočních svátcích budete nudit a rozhodnete si kabelku ozdobit, tak neváhejte a zašlete nám fotku svého výtvoru.
#

Určitě neurazíte, ba spíše své okolí okouzlíte nápaditým výběrem lakované kabelky nejrůznějších vzorů, barev a třeba i napodobenin zvířecí kůže. V žádném případě se nebojte experimentovat a snažte se jít s dobou. Vaši přátelé určitě poznají, že se o módu zajímáte a také, že se vyznáte.

Dopřejme si na pár chvil trocha komfortu, tím, že se pokocháme pohledem na ty luxusnější kousky. Veškeré přední a uznávané značky výrobců hledejte v Americe. Tak například značka Guess. Tato společnost má již dlouholetou tradici, během které si vydobyli své přední místo na žebříčku popularity a zájem o jejich zboží neustále roste. Pojďme, ale nejdřív zabrousit trochu do minulosti, kdy zakladatelé teprve začínali uskutečňovat své plány. Je to téměř

#
již 30 let od doby, kdy bratři Marcianovi začali vytvářet své sny a precizní nápady zkombinované s elegancí a stylem drsného divokého západu. Říká vám něco Blomingdales? Tak právě tam se prodávali slavné Marylin jeany, které šly neuvěřitelně na dračku, přesně tak spatřila světlo světa značka Guess. Nyní je označována jako jedna z těch kultovních a pyšní se stovkami obchodů po celém světě. Pokud toužíte po oděvech a kabelkách značky Guess, máte šanci i v ČR. V Praze je najdete v Palladiu a v Brně je to Olympie. Jejich současný styl módy se ubírá ryze americkým a drzým stylem s kapkou nezávislých a sebevědomých prvků. Ty zůstaly už od doby kdy zakladatelé teprve vyvíjeli první nápady a myšlenky.

Pro příklad, jak vypadají kabelky Guess tu máte jen málo z nich, ale jistě to postačí, na to abyste si utvořili vlastní názor. Některé z vás třeba již určité zkušenosti s nákupem od Guesse mají, budeme velice potěšeni, pokud se s námi o ně podělíte.

Jak se ti líbil tento článek?

Hodnotit článek mohou pouze přihlášení uživatelé.
Hodnotilo 0 uživatelů, průměrné hodnocení: nehodnoceno.
přidat nový příspěvek

Diskuze k článku

Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé.