Nacházíte se v kategorii: Sex a vztahy

Milostné dobrodružství diskrétně díky internetu

Zažít milostné dobrodružství a přitom nezpřetrhat současný vztah? Mnohdy k naplnění spokojenosti ženy stačí trochu něhy nebo naopak pořádně vášnivá noc. Každá má jiná očekávání a leckdy se stane, že partner nechce nebo nemůže nebo prostě ani neumí její touhy uspokojit. A přitom by stačilo tak málo, aby byl doma klid. Prožít naplno nějakou menší milostnou avantýru.

A přesně s takovým nápadem přišel na český internet projekt Avantyry.cz. Je to vlastně online seznamka, kde dle zadaných kritérií snadno naleznete potenciálního milence. Můžete se jednoduše seznámit, potkat se a prožít milostné dobrodružství. Samozřejmě jako při každém jiném kontaktu přes internet platí, že první schůzka by měla proběhnout na veřejném místě. Každopádně by o setkání s krásným neznámým měl vědět někdo vám blízký, třeba vaše kamarádka. Ta taky případně poskytne tolik potřebné krytí. Takže zatímco váš partner bude myslet, že jste s kamarádkou třeba na vínku nebo v kině, budete se věnovat koření vašeho vztahu. Pokud by nová známost neodpovídala vzhledově fotografiím nebo se vám nějak jinak nezdál, raději ihned zařaďte zpátečku a do ničeho se nepouštějte. Platí, že méně je někdy více.

Pak už nic nebrání tomu, abyste opustila úmornost všedních dnů a prožila skutečné vášnivé milování nebo noc plnou něžných doteků. No, prostě to, po čem vaše srdce už dlouhé týdny či měsíce touží. Je to tak jednoduché a se vším vám pomůže seznamka Avantyry.cz. Konečně se budete zase chvíli cítit atraktivně a žádaně. Uvidíte, že naleznout inteligentního a okouzlujícího nebo třeba zábavného muže není tak složité, jak se vám kolikrát kamarádky snaží namluvit. Už ani nemusíte snít o nedosažitelné lásce přes internet, neboť se pro vás může snadno stát skutečností. Stačí to jen zkusit.

Napsal uživatel: admin

Jak se ti líbil tento článek?

Hodnotit článek mohou pouze přihlášení uživatelé.
Hodnotilo 0 uživatelů, průměrné hodnocení: nehodnoceno.
přidat nový příspěvek

Diskuze k článku

Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé.