Nacházíte se v kategorii: Další zajímavé články
admin

Nové generace akčních a strategických online her jsou propracovanější

Jestli mě něco vždy na online hrách vadilo, tak to byla nedostižnost kvality běžných počítačových her. Grafika u online her se blížila spíše videohrám z devadesátých let a zbytek byl závislý na pomalém internetovém připojení. To všechno může být dnes zapoměnuto. Ve světě internetu, kde si dnes můžete přehrát jakýkoliv audio-video obsah online a během toho ještě chatovat s přáteli a třeba i stahovat hudbu či své oblíbené filmy, se dají hrát konečně vynikající hry také online bez nutnosti je instalovat na váš počítač.

Obrovskou výhodou je také to, že nemusíte hru nikde složitě shánět, instalovat. K přístupu do hry postačí jednoduchá registrace a o víc se již nemusíte starat. Navíc už nikdy nebude hraní nějakou sólo asociální záležitostí. Snadno se uvnitř online hry propojíte se svými přáteli třeba z Facebooku nebo navštívíte v případě strategické online hry rozehrané partie ostatních hráčů. Kolem takových online her vyrůstají internetové komunity a vcelku byste se divili, že mezi členy nepotkáte jen nudící se náctileté. Kouzlu hraní leckdy propadnou i "děti" o mnoho let starší. Například taková strategie je věcí, která vás na chvíli vytrhne z každodenní reality a umožní vám popustit uzdy své fantazie a stát se třeba šéfem letiště, který má za úkol odbavovat přílety a odlety a dále se starat o jeho chod.

 Výše zmíněný příklad strategické online hry je případ letištní strategie Skyrama.cz. S kterou se ani tolik nevznesete do oblak, jako se postaráte o to, aby se ti, kteří v nich cestují, měli kam bezpečně vrátit. Budete správcem vlastního mega letiště ve hře, kterou hraje již přes deset milionů hráčů. Čeká vás řada vychytávek, kterou může přinést jedině online hra. V současnosti jsou právě takovou vychytávkou polární akce na letišti. K dispozici jsou vám letadla s obrovskými sněžnicemi, díky kterým na vašem letišti přistávají. A samozřejmě nejde jen o letadla, na své letiště můžete umístit i malého sněhuláčka, chaloupku nebo sněžný hrad, který vám produkuje nové pasažéry.

Příjemné zážitky s online hrami nové generace

Napsal uživatel: admin

Jak se ti líbil tento článek?

Hodnotit článek mohou pouze přihlášení uživatelé.
Hodnotilo 0 uživatelů, průměrné hodnocení: nehodnoceno.
přidat nový příspěvek

Diskuze k článku

Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé.