Nacházíte se v kategorii: Další zajímavé články
admin

Osobní fitness trenér v Praze

Určitě jste už byli v nějaké tělocvičně nebo fitness. A jistě mi dáte za pravdu, že ta plejáda cvičebních strojů a různých dalších činek a závaží. Za chvíli jsem se tam nudil, protože jsem nevěděl, který stroj na co slouží. Bohudík tam vždycky byl někdo, kdo mi na chviličku poradil. Ovšem rada pracovníka fitness je něco jiného než osobní fitness trenér.

Takový osobní fitness trenér se má věnovat přímo vám. Neznamená to, že nad vámi bude neustále stát a dozorovat každý váš pohyb. Jeho práce tkví v tom, že vás osobně zná, je seznámen s vaší výškou, váhou a druhy cvičení, které provozuje a ví, s jakou intenzitou je provozujete. Nejde totiž jen o samotné cvičení určité svalové skupiny, ale to nejdůležitější je tyto svalové skupiny zatěžovat rovnoměrně. Jinak by se mohlo stát, že posilování bude mít úplně opačný účinek. Takže si například posilováním výhradně břišních svalů si můžete ochablým zádovým svalstvem zničit záda a odrovnat páteř.

Najděte si osobního fitness trenéra ve svém městě

Nejširší nabídka fitness center je v Praze a hledání osobního trenéra by se mohlo zdát jako nejsnadnější. Pravdou je, že právě tam se osobní trenéři raději věnují lukrativním zákazníkům jako nejrůznějším vrcholovým managerům. Takže pokud jste obyčejný smrtelník, musíte se s mířit s vysokými cenami. Bohudíky jsou i v Praze trenéři, kteří se vám budou věnovat. Ti obyčejně inzerují na internetu, takže si můžete snadno vyhledat osobního trenéra fitness z Prahy. V nabídce služeb osobního trenéra je například hubnutí, tvarování postavy a dokonce odstranění bolesti zad a krční páteře. Právě dostatek pohybu je výtečnou prevencí většiny civilizačních chorob jako obezita, pohybová strnulost, bolesti pohybového ústrojí a nebo ospalost či malátnost. Sám jsem měl například problémy s bolesti kolen a jediné, co tomu pomohlo byl zdravý pohyb. S tím vším vám osobní trenér pomůže.

Napsal uživatel: admin

Jak se ti líbil tento článek?

Hodnotit článek mohou pouze přihlášení uživatelé.
Hodnotilo 0 uživatelů, průměrné hodnocení: nehodnoceno.
přidat nový příspěvek

Diskuze k článku

Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé.