Nacházíte se v kategorii: Móda a Styl

Černá je vzorem elegance, tajemna a neotřelosti

Zase se dostáváme k nestárnoucí eleganci, kterou najdete v univerzální barvě, a to barvě černé. V žádném případě nelze toto odvětví módy přehlížet, jelikož její velkovévodství neustále provází úplně každého člověka. Tento jedinečný originál v celém barevném spektru se nemusíte bát použít prakticky nikdy. Povíme si o ní trochu víc, řadě z vás je mnohem blíž, než si sami připouští.

Co vlastně znamená obliba v této smuteční barvě? Lidé, kteří si v ní libují, jsou velmi vzdorovití a schopni protestu, dávají najevo, že se brání. Udržují si pomocí ní, určitý prostor a jistý druh odstupu. Nedivte se, jestli se cítíte vyčerpaní, příčinou je právě oblíbená barva, která má moc vysoce unavovat. Jindy z ní zase můžete načerpat sílu a získat sebevědomí. Celkový dojem z těch, kteří se oblékají jen do černé, vyvolává pocit absolutní nepřístupnosti a smutku.

Pokud chcete upoutat pozornost, jistě se vám to pomocí černé zdárně podaří. Efekt umocníte pomocí dalších doplňků, např. zlatých nebo stříbrných řetízků, prstenů, apod. Naprosto dokonalá vlastnost je její věčná nesmrtelnost. Není moc pravděpodobné, že vůbec kdy vyjde z módy. Je to taková jistota, že váš černý šatník se nikdy nemine účinkem. Navíc je velmi vhodná pro zamaskování jakýchkoli vad na postavách, jakákoli vaše nedokonalost je rázem zahlazena.

Černovlásky nebo ženy s tmavými vlasy černá sluší mnohem více než blondýnkám, ty v černé vypadají až příliš tvrdě. A co takhle kombinace? Těch se tedy bát rozhodně nemusíte, abyste zamezily působení smutného dojmu, zkombinujte ji s další barvou, nejlépe nějakou veselejší. Tou může být oranžová, červená, zelená,… jak je komu po chuti.

#

Spousta lidí tvrdí, že černá barva je jejich nejmilejší, ale už nepátrají dále po celé podstatě a vůbec nejdou do hloubky pravému smyslu. My na to máme prostor, proto je důležití, abyste znaly její symboliku. Je nejenom vyobrazením smutku, ale také se v ní skrývá barva plná vášně a předurčení k slavnostním příležitostem. Určitě si pozvednete sebevědomí a dámy se budou cítit velmi sexy. I přesto, že si obléknete celý černý outfit, nemusíte vypadat jako černé vdovy, pokud to pojmete tím správným způsobem. Právě černé komplety jsou v poslední době excelentní záležitostí módy.

Určitě připojte doplňky, ale také krajku. Nejvíce sexy topík, který si vůbec ženy mohou obleknout je korzet. Dojem umocníte, když budete kombinovat černou barvu s červenou. Doporučuje se také červený lak na nehty, rtěnka a třeba i kabelka.

Mrkněte na www.net-a-porter.cz a řekněte nám, jestli se vám tento styl líbí.

Jak se ti líbil tento článek?

Hodnotit článek mohou pouze přihlášení uživatelé.
Hodnotilo 0 uživatelů, průměrné hodnocení: nehodnoceno.
přidat nový příspěvek

Diskuze k článku

Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé.