Nacházíte se v kategorii: Další zajímavé články

Finportal - vše jednoduše

Jste finanční poradce a sníte o možnosti naplno se věnovat jen své kariéře, zatímco všechny vedlejší aktivity by vám zajišťoval servis pro finanční poradce a ještě k tomu zdarma? Přesně to nabízí společnost Finportal, řídící se heslem Vše jednoduše!
S Finportalem.cz se všichni finanční poradci mohou spojit v rámci broker pool, čímž si udrží nezávislost a svobodu, prostor pro vlastní značku, kariéru a systém odměňování, klienty i obchodní hodnoty, ale zároveň mohou využít úplný servis poolu.

A co dále nabízí tento servis pro finanční poradce? Nemusíte plnit žádné plány ani nebudete mít šéfa, kterému je třeba se zodpovídat. Zůstanete svými vlastními pány a nemusíte se obávat ani sankcí za odchod a výpovědní lhůty, ty nejsou obsahem smlouvy. Finportal.cz vám také zaručuje, že klientský kmen zůstane vaším majetkem a zachování struktury.

Kromě toho, že Finportal.cz poskytuje své kvalitní služby a servis pro finanční poradce zdarma, nabízí také vysoké provize, vyplácené každý týden a vyšší než průměr – za stejný výkon tedy dostanete více peněz! Možností jsou dále objemové bonusy a soutěže.
Umožní vám také spolupráci s významnými finančními společnostmi na českém trhu – pojišťovnami, bankami, stavebními spořitelnami, leasingovými nebo investičními společnostmi.

Kompletní servis se týká i všech kroků potřebnými při přechodu na vlastní společnost. Finportal.cz vám zdarma pomůže s právním poradenstvím, grafickými, PR a realitními službami a poskytne zázemí v administrativě, informačních systémech, portfolia produktů a vzdělávání.

Finportal vám přináší nezávislost, broker pool služby a vysoké provize, o nichž se dozvíte více na stránkách www.finportal.cz. Vaše práce s financemi bude ještě snadnější a zábavnější, než jste si dosud dokázali představit.

Napsal uživatel: admin

Jak se ti líbil tento článek?

Hodnotit článek mohou pouze přihlášení uživatelé.
Hodnotilo 0 uživatelů, průměrné hodnocení: nehodnoceno.
přidat nový příspěvek

Diskuze k článku

Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé.