Nacházíte se v kategorii: Další zajímavé články

Ubytování v Beskydech

Úvod do článkuBeskydy jsou nádherná moravská lokalita, lákající zejména milovníky přírody, sportovce, ale i celé rodiny. Kvalitní ubytování v Beskydech je jednou z důležitých věcí, jak si užít dovolenou zde naplno.
Jedním z místních komfortních hotelů je tříhvězdičkový hotel U Holubů umístěný v malebné vesničce Čeladná, ležící v samém srdci Beskyd.

Toto ubytování v Beskydech potěší kohokoli díky své velké nabídce služeb, kterou netvoří zdaleka jen ubytování, ale i wellness balíčky, svatby, firemní akce, jazykové kurzy, taneční a fotbalová soustředění a další.


Hotel U Holubů byl původně rodinnou vilou ze 30. let a útulné pohodlné pokoje si uchovaly její vzhled i historii. Z nabídky si lze vybrat apartmá pro novomanžele, exkluzivní apartmá i standardní pokoje a pokoje pro turisty. Možné jsou též speciální balíčky pro partnery, děti, ženy, seniory i celou rodinu nebo wellness a relaxační balíček.


Milovníci dobrého jídla ocení bohatou gastronomickou nabídku, kromě nekuřácké restaurace je k dispozici také kavárna, zimní zahrada a letní terasa. Jídla jsou ve formě švédských stolů, polo i plné penze a lze si objednat speciální dietní pokrmy. Zajímavostí je tzv. livecooking, ukázky přípravy různých pokrmů naživo.


Sportovci si mohou vybírat z letních i zimních aktivit a pokud je pohyb unaví, lze si dopřát wellness s vířivou vanou a mořským klimatem nebo relaxační masáže.
Problémem není ani pořádání svateb se slavnostní tabulí a menu a květinovou výzdobou.
Kromě této rozsáhlé nabídky má toto ubytování v Beskydech i další výborné služby jako parkování zdarma, TV, wifi připojení, možnost zapůjčení DVD, úschovnu, vybavení pro školení a firemní akce, půjčovnu kol, tipy na výlety do okolí a mnoho dalších. Celý hotel je nekuřácký

Napsal uživatel: admin

Jak se ti líbil tento článek?

Hodnotit článek mohou pouze přihlášení uživatelé.
Hodnotilo 0 uživatelů, průměrné hodnocení: nehodnoceno.
přidat nový příspěvek

Diskuze k článku

Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé.