Nacházíte se v kategorii: Další zajímavé články
admin

Náhradní plnění

Společnost OLMAN je flexibilní, moderní společnost zaměřená na každodenní i občasný úklid kanceláří, hotelů, obchodních center, zdravotních a školských zařízení, výstavních ploch, výrobních hal a mnoha dalších objektů a zařízení. Komplexní úklid provádí pomocí zodpovědných pracovníků s dlouholetými zkušenostmi z úklidové sféry. Prováděný úklid je proto vždy kvalitní, ale zároveň diskrétní, aby nenarušoval běžný provoz v uklízených objektech a zařízeních.

Mezi každodenní úklid můžeme zařadit například utírání prachu včetně nedostupných míst, vynášení a třídění odpadu, mytí nádobí a údržba kuchyňky, úklid podlahových ploch a schodišť, mytí sociálních zařízení a doplňování hygienického programu, potřebné ošetření nábytku, čištění skleněných ploch a zrcadel. Konkrétní práce ovšem záleží vždy na potřebách zákazníka. Provádí také jednorázové úklidy ve firmách například po rekonstrukcích, po malování před kolaudacemi atd. Údržba budov a nemovitostí je také spojena s komplexní péčí o přilehlé zelené plochy, a také s úklidem chodníků, parkovišť a přístupových cest. Vše v závislosti na aktuálním ročním období.

Každý zaměstnavatel, který má více než 25 zaměstnanců, je povinen v odpovídajícím poměru zaměstnat 4 % osob se zdravotním postižením. Pokud firma tento podíl nesplňuje, má povinnost nemalého odvodu do státního rozpočtu. Tomuto naprosto neefektivnímu odvodu se lze vyhnout náhradním plněním to znamená odběrem zboží, nebo služeb od firem zaměstnávajících více než 50 % OZP. Splněním všech zákonných povinností může firma OLMAN svým zákazníkům nabídnout efektivní službu náhradního plnění. Náhradní plnění společnost OLMAN poskytuje svými nabízenými službami a nárok na odpočet vzniká jejím klientům zcela automaticky.

Napsal uživatel: admin

Jak se ti líbil tento článek?

Hodnotit článek mohou pouze přihlášení uživatelé.
Hodnotilo 0 uživatelů, průměrné hodnocení: nehodnoceno.
přidat nový příspěvek

Diskuze k článku

Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé.