Nacházíte se v kategorii: Další zajímavé články

Finportal.cz

Finportal.cz je úspěšnou společností, nabízející (a to pozor, zdarma!) veškerý servis pro finanční poradce. Jejím heslem je Vše jednoduše!
S Finportalem.cz se všichni finanční poradci mohou spojit v rámci tzv. broker pool, tedy zachovat si vlastní identitu, klienty a obchodní hodnoty, ale zároveň využít kompletního servisu poolu. Tím získávají více času na svou samotnou práci a zůstávají nezávislí.

A jaké jsou další výhody Finportalu.cz, aby fungovalo vše jednoduše? Jak už bylo zmíněno výše, Finportal. cz vám zachovává nezávislost a ještě k tomu dostanete prostor pro svou značku, kariéru a systém odměn. Můžete využít širokého výběru nástrojů a zkušeností. Velká nezávislost spočívá i v tom, že záleží jen na vás, kolik času věnujete své práci a kolik za ni vyděláte, neexistují žádné plány, které je nutno plnit ani šéfové, kterým byste se museli zodpovídat. Finportal.cz si zakládá na kvalitních službách a dobrovolnosti, není třeba se obávat sankcí za odchod a výpovědních lhůt. Garantuje vám také vlastnictví kmene vašich klientů a zachování struktury, přesně tak jak funguje broker pool.

Další výhody spolupráce s Finportalem.cz jsou vysoké provize, vyšší než je průměr na trhu zprostředkovatelů a navíc jsou vypláceny každý týden. Příjemným bonusem jsou motivační soutěže o exkluzivní ceny.

Aby se klienti mohli plně soustředit na svou práci, zajišťuje jim Finportal.cz kompletní servis pro finanční poradce zdarma a to ve všech důležitých odvětvích – administrativě, informačních technologiích, realitních, řemeslných, grafických a PR službách, právním a účetním poradenství, nabízí také služby call centra a podporu vzdělávání.
Partneři mohou spolupracovat se všemi významnými společnostmi na českém trhu financí a také rozšířit své portfolio.

Proč dělat věci složitě, když může jít vše jednoduše

Více informací na www.finportal.cz

Napsal uživatel: admin

Jak se ti líbil tento článek?

Hodnotit článek mohou pouze přihlášení uživatelé.
Hodnotilo 0 uživatelů, průměrné hodnocení: nehodnoceno.
přidat nový příspěvek

Diskuze k článku

Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé.