Nacházíte se v kategorii: Móda a Styl

Jaké účesy pofrčí

Toužíte jít s módou a být na zimu in? Pak tu pro vás máme aktuální tipy na blížící se období.

Pokud jste sledovali módní trendy i v minulé roce, pak vám jistě neušlo, že letěly spíše kratší sestřihy a mikáda. Oproti tomu letošní rok fandí spíše delším vlasům a bláznivým sestřihům. Největší triumf určitě sklidíte, pokud se necháte ostříhat odlišně a bláznivěji než ostatní. Nic nezkazíte, pokud budete mít na každé straně hlavy vlasy různě dlouhé. Už záleží na Vás, jak účes pojmete vy a váš kadeřník. Nebojte se žádných kombinací. Lepší mít na hlavě originální nesymetrickou variaci než být ostříháni podle hrnce.

Střihy
#

Pro ty méně odvážné, ale dost odvážné na to, aby podstoupily moderní sestřih, se dá vymyslet i jiná extravagantní kombinace a to kombinace decentního sestřihu a barev.

Pokud jste fandové ofinky, tak si ji můžete nechat střihnout šikmo a doplnit barevné melírky. Rozpětí mezi těmi nejkratšími a nejdelšími vlasy mohou být klidně i deset centimetrů. Pokud ofinám nefandíte, pak můžete volit střih ostřejší nebo nechat vlasy postupně sestříhat, jak odzadu dopředu tak odshora dolu.

Stylové úpravy

Pokud ani tento styl není váš šálek kávy, pak nic nezkazíte prostříháním nebo objemným účesem. Velký dojem dělá právě rozcuchaný dojem v kombinaci s maxi objemem. Mladá generace obvykle ráda kombinuje objem s neupraveným stylem, doplněným lehkým prostříháním a barevných oživením. Dalším trendem, kterých je věčný jsou vlny nebo lokýnky. Těch dosáhnete trvalou, která ale velmi markantně zasahuje do zdraví vlasů a proto není pro mladé lidi tím nejvhodnějším řešením. Doporučuji volit spíše žehličky na vlasy, které vás nestojí ani moc peněz a výslední dojem se hodí například na diskotéky. Úplně malé vlnky, které si můžete vyrobit také pomocí žehličky, se hodí spíše na blonďaté barbíny a to jen pro zvláštní příležitosti jako jsou oslavy narozenin apod. Asi poslední způsobem, jak mít ty nejkrásnější vlnky je železná kulma, kterou má k dispozici dnes snad již každá domácnost. Vaše maminky ji měly v oblibě a dodnes na ni nedají dopustit, pokud nechtějí při každé slavnostní příležitosti utrácet za kadeřníka.

#

Barvy

Na tmavých vlasech vypadá velmi monstrózně škála fialových a červených barev. Naopak tmavé vlasy a světlé melíry jsou naprosto mimo mísu a co do zajímavosti, tak taky nic moc. Je to až příliš zastaralé. Přesně pravý opak – blond vlasy s tmavými melíry je efekt velmi slušivý. Sice to není právě módní hit na tuto zimu, ale budiž.

#

Barvy, které poletí i v zimě jsou odstíny hnědé, zrzavé a měděné. Pokud jste touto barvou obdařeni již od narození, pak jen dobře pro vás, nemusíte ji řešit a půlku úkolu vylepšení image máte za sebou. Teď zbývá jen vylepšit střih, pokud se u vás dá něco vylepšovat . Odstíny těchto barev jsou překrásné pro svou pestrost. Barvy vytváří úžasné škály dalších odstínů a myslím si, že i každý ve vašem okolí vám řekne, abyste v tomto případě své vlásky neničily a nechaly je přírodní.


Trendy, které budou platit zhruba během následujících 3 měsíců se potom opět změní, takže pokud budete chtít být zase in, budete muset vyhledávat dál módní trendy, ve kterých není vůbec jednoduché se orientovat. Navíc je problém se snažit česat a stříhat podle toho co právě letí, protože ne na každého se hodí to, co je v dané chvíli bezpodmínečně nalajnované. Nejdůležitější je váš pocit a také to, zda je účes praktický, abyste nemusely každý den vstávat o půl hodiny dříve, abyste se patřičně upravily. Nechte se inspirovat na www.svetucesu.com. Mimo jiné zde najdete i návody k různým tipům účesů…

Jak se ti líbil tento článek?

Hodnotit článek mohou pouze přihlášení uživatelé.
Hodnotilo 0 uživatelů, průměrné hodnocení: nehodnoceno.
přidat nový příspěvek

Diskuze k článku

Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé.