Nacházíte se v kategorii: Další zajímavé články
admin

Obdarujte své blízké originálním dárkem a nezapomeňte na vánoční dárky

Vtipným dárkem může být toaletní papír, který je celý potištěný daňovým přiznáním. Jestliže vaši přátelé rádi hrají společenské hry, pak je pro ně jako stvořené Alkoholové, člověče nezlob se. Místo figurek se zde používají panáky. Roztočte to s přáteli u oblíbeného alkoholu.  Že je váš kolega vášnivý kuchař? Pak ho určitě potěší zástěra – Břicháč, která je vhodná snad na každou oslavu či párty. Zástěra má zároveň univerzální velikost, takže sedne určitě každému. Má někdo z vašich kolegů, rodičů či přátel narozeniny nebo svátek? Chcete jej potěšit něčím netradičním. Vsaďte na originální dárek!

Oslava 50 - tin a vy stále nemáte pro vašeho tatínka dárek? Kupte mu vtipnou noční košili s nápisem – Padesátka není věk. Kamarádka slaví narozeniny? Pak ji pořiďte velmi veselý dárek. Sexy uši jako má zajíček Bunny nebo luxusní USB myš s kamínky, která  určitě potěší každou ženu. Jedná se o optickou myš, kde roll-on, při zapojení, svítí.  No řekněte samy, která z vás by takovou nechtěla?

Vybírat rozkošné dárky pro nejmenší to baví nás všechny. Magická svítící beruška s hudbou, která promění pokoj vašeho zlatíčka v překrásnou noční oblohu. Svítí modře, červeně, zeleně nebo žlutě a navíc zahraje zcela uklidňující melodie.  Že se vašemu potomkovi líbí více želvy? Pak se rozhodněte právě pro ně.

Obchody už se postupně začínají plnit podzimní a zimní módou. Vánoce tady budou, co nevidět, proto pro vás mámě tip na vánoční dárky. Sady kvetoucích čajů, potěší téměř každou ženu. Jedná se o bylinné čaje, které jsou zastoupeny hned v několika provedení. Sušený plod vložte do nádoby s horkou vodou a po 5 minutách vám vykvete přímo před očima.

Napsal uživatel: admin

Jak se ti líbil tento článek?

Hodnotit článek mohou pouze přihlášení uživatelé.
Hodnotilo 0 uživatelů, průměrné hodnocení: nehodnoceno.
přidat nový příspěvek

Diskuze k článku

Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé.