Nacházíte se v kategorii: Další zajímavé články

Poznávejte památky, poznávejte svět

Poznávací zájezdy se poslední dobou těší vysoké popularitě. Za krátký časový úsek člověk navštíví opravdu fenomenální krásy dané destinace. Není nad kouzelnou Paříž, nad historický Řím či nad moderní New York. Každá země si nás podmaní něčím jiným a přesto podobným. Splňte své sny a vycestujte vstříc zážitkům.

Norský sen

Moře už vás neláká? Pokud ne, zajeďte si do Norska a objevte nadpozemskou přírodu bez jediné chybičky. Divoká příroda a chladné podnebí to jsou hlavní rozdíly, na které natrefíte právě v Norsku. Pánové právě sem vyjíždějí za účelem rybolovu, jenž skýtá opravdový zážitek. V případě, že patříte mezi milovníky historie a památek, Norsko vás nezklame! Vikingové vás budou provázet na každém vašem kroku. Zavítejte do muzea Fram či Kon- Tiki, právě tady spatříte původní vor Thora Heyerdahla. Vášnivý lyžaři by se měli vydat na obhlídku Holmenkollen, což je jeden z největších lyžařských areálů světa. Vězte, že Norsko není nudnou destinací, pravý opak je pravdou.

Poznávací zájezdy Norsko představují tu nejlepší možnost pro vás.

Island ráj gejzírů a sopek

Pro dobrodruhy tělem i duší je pobyt na Islandu učiněným rájem. Tajemná krajina plná chrlících gejzírů je místem, odkud si dovezete plno nezapomenutelných zážitků. Tu a tam vás pohltí naprostá samota, kterou si budete určitě užívat, protože ta se jen tak nepoštěstí.

Dovolená Island je tady pro vaši radost.

Vzhůru do Černé hory

Perfektní služby, teplé moře a plno možností, jak trávit volný čas tohle vše a ještě více je právě Černá hora. Zamilujete si ji tak, že už nebudete chtít jezdit jinam. Pohoří Durmitor je vskutku povinnost vidět na vlastní oči. Bohatá paleta památek zařazených na seznam Unesco a mnoho dalšího. Zadejte do vyhledávače zájezdy Černá hora a vyberte si tu nejvýhodnější nabídku.

Napsal uživatel: admin

Jak se ti líbil tento článek?

Hodnotit článek mohou pouze přihlášení uživatelé.
Hodnotilo 0 uživatelů, průměrné hodnocení: nehodnoceno.
přidat nový příspěvek

Diskuze k článku

Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé.