Nacházíte se v kategorii: Móda a Styl
Můj nový kabátek

Procházka obchodem

Rozhodla jsem se jít nakupovat s mou kamarádkou do nákupního centra nedaleko od Olomouce, kde bydlím. Tak si chodím po obchodech a ještě mě nic z nabízených věcí nezaujalo. Trička, která by se dala nosit pouze na večírky či návštěvy barů a diskoték, což zrovna nepotřebuji. Džíny, do kterých by se nasoukala asi jen modelka nebo nějaká anorektička…

Pořád nemůžu najít nic hezkého, co by mi padlo na první pohled do oka a tak to mám pořád. Až jsem to uviděla. Nádherný zimní kabátek. To je přesně to, co“ potřebuji“. V uvozovkách proto, že ho vlastně vůbec nepotřebuji, jelikož kabátů a bundiček mám dost. Ale to dobře znáte každý z vás, když vám něco padne do oka Vy si řeknete: „tohle musím mít“. A jste schopní pro to udělat, co jen jde. Utíkat za mamkou a přesvědčovat ji, že bez toho nejste schopní žít, za přítelem, že Vám přece říkal, že Vás bude rozmazlovat anebo jen přesvědčit sami sebe, že do konce měsíce vyjdete i bez těch peněz, za které si koupíte onu věc. To je přesně můj případ. Řekla jsem si, že ho musím mít. Vešly jsme s přítelkyní do obchodu a já běžela přímo ke kabátku. Nádherný černo-bílý flisový kabát s mnoha knoflíky, kožíškem kolem kapuce a ¾ délkou.

Naprostý zázrak. Byla jsem z něj tak unešená, že jsem si do zkoušecí kabinky vzala o dvě čísla menší. Ještěže jsem s sebou měla kamarádku, která mě upozornila, že jsem sice štíhlá, ale přece jsem holka žensky zaoblená a velikost 38 mi nebude. Vyzkoušela jsem si své číslo a seděl nádherně. Konečně to pravé, takový jsem si přála už od 8. třídy a teď po 5 letech ho můžu mít. Neváhala jsem a vyndala si peníze, sice to byla větší částka, ale klidně bych dala i dvojnásob. Koupila jsem si jej a měla jsem úžasnou náladu. Můj kabát (samozřejmě ten nejlepší) a kabáty vůbec pro letošní zimu jsou velice elegantní a pohodlné, takže všem Vám doporučuji si udělat radost a nějaký takový si koupit. Nebo poprosit rodiče, vždyť budou vánoce. 

Šly jsme s kamarádkou dál, procházíme obchod, a najednou jsme se obě zarazily. Před námi šel hrozně krásný kluk. Nevím, jestli byl pěkný od přírody, ale to co měl na sobě to jednoznačně dodělalo za přírodu. Sportovní bunda, světlé džíny, takové ty skate boty, tmavý pásek. No můžu Vám říct, že jsem na chvilku byla z něj nadšená víc než z mého nového kabátku. Spoustě holek se tyto typy kluků líbí, sportovní typy. Proto pánové doporučuji ze sebe nedělat ty zženštilé chlapce, ale sportovní chlapy.

Pro tuhle zimu mi přijde hlavní barva černá (ale asi nemám objektivní názor, protože já černou zbožňuji), protože černou barvou nikdy nic nezkazíte. A oplácanějším jedincům velice sluší a zeštíhluje. A navíc je to barva, kterou když dobře zkombinujete, z Vás udělá velice sexy osobnost. Podle mě se vůbec neobejdete bez výrazných doplňků. Například výrazně barevná šála či kontrastní čepice.

Jak se ti líbil tento článek?

Hodnotit článek mohou pouze přihlášení uživatelé.
Hodnotilo 0 uživatelů, průměrné hodnocení: nehodnoceno.
přidat nový příspěvek

Diskuze k článku

Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé.