Nacházíte se v kategorii: Móda a Styl

Jak správně vybrat spodní prádlo přímo pro vás a vaše křivky

Spodní prádlo je základním prvkem šatníku každé ženy. Padnoucí set zvýrazní krásu postavy a potlačí různé nedostatky, vše ale záleží na tom, abyste si vybrali opravdu správný typ kalhotek a podprsenky právě pro vaši postavu.

S našimi tipy zazáříte, obohaťte se o ty správné informace, které vám zaručí perfektní vzhled.

Vklouzněte do prádla, kterého si zamilujete nejen vy, ale i váš partner. Dobře sednoucí kalhotky jsou hlavní předpoklad skvělého vzhledu. Berte také potaz, že záleží i na typu svrchního oblečení. Vybírejte  barvy, ve kterých se cítíte dobře a také jenž vám sluší.

Věřte, že pánové budou zcela uchváceni, vhodné kalhotky zpevní vaše pozadí a vyrýsují ladnost zadečku i boků. Nebojte se riskovat a objevovat nové barvy i střihy. Pokud nevíte, zda je to tím pravým pro vaše křivky, zeptejte se na názor odborníka nebo vaší kamarádky.

Bezešvé prádlo, bez krajkových aplikací a jiných zdobností se hodí pod všechny typy oblečení. Už nikdy nedovolte, aby okolí poznalo, jaký typ prádla právě máte na sobě.

Každý typ postavy vyžaduje odlišný výběr spodních kalhotek

Tanga – jsou fantastickou volbou pro štíhlé ženy, které jsou obdařeny oblým zadečkem. Noste je pod oblečení bílých a světlých tonů barev.

Kalhotky s nohavičkou – Pokud vám příroda nenadělila ženskou postavu a přídavek v podobě boků, spoléhejte na výše uvedený tip. Opticky si vykouzlíte rozšíření boků. V případě, že jste jimi obdařená více, zapomeňte na ně.

Rošťácké boxerky – nenapadá vás, jak lze zvýraznit mladistvý vzhled? Dámské boxerky jsou tím pravým.

Shorty – jsou tím pravým pro každou ženu. Výběr je opravdu velmi pestrý a nabídka je zastoupena s vysokými i nízkými kalhotkami. Postava bude vypadat zpevněně a atraktivně.

Napsal uživatel: admin

Jak se ti líbil tento článek?

Hodnotit článek mohou pouze přihlášení uživatelé.
Hodnotilo 0 uživatelů, průměrné hodnocení: nehodnoceno.
přidat nový příspěvek

Diskuze k článku

Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé.