Nacházíte se v kategorii: Móda a Styl
admin

Šperky aneb dokonalý outfit

Pro milovníky šperků a klenotů máme fantastický tip na jejich nákup, kde si vyberou nejen ženy, ale i muži. Budete spokojeni s bezkonkurenční nabídkou.

Letní sezóna je skoro tady, proto si vyberte aktuální a trendy doplněk, který bude vaše okolí oslňovat svoji krásou. Udělejte si radost a pořiďte si nový šperk. Zasloužíte si ho!

Jaké šperky jsou vhodné na léto?

Pro ženy se hodí ozdoby v podobě řetízků na nohu, náramků či třeba piercingů. Teplé období si přímo žádá o změnu šatníku.

Řetízky na nohu – Skvěle se vyjímají k mini sukním a krátkým šortkám. Zvolte jednoduché boty ve stylu sandálků, nehty zahalte do pestrého hávu. Jemný řetízek okolo vaší nohy přivábí pozornost všech.

Piercing – Nechejte si pupík ozdobit jemným piercingem, který bude ladit s barevným tónem plavek. Pohledy k vám směřované, budou obdivné i závistivé. Užijte si ten pocit!

Náušnice a bižuterie pro letní sezónu vybírejte výraznější a originální. Vyčesané vlasy, lehounký make- up a pestré ozdoby ve vašich uších. Budete se vyjímat všude tam, kde se ukážete. A to stojí za to!

Nezapomínáme ani na pány!

Letní měsíce si žádají přítomnost chirurgické oceli. Pokud nosíte prstýnky ze žlutého zlata, vyměňte je za moderní chirurgickou ocel. Ocelové prstýnky na opálené mužské ruce fantasticky kontrastují.

Pánské hodinky

Sluneční parsky silně hřejí a horko je všudypřítomné. Sundejte hodinky s koženými řemínky. Zcela určitě si vyberte řemínek kovový. Kov příjemně chladí a nedochází ke zničení působením potu.

Příchod léto vyžaduje také změnu šatníku, zkombinujte ji i s nákupem šperků. Protože dokonalý vzhled začíná i končí u šperků. Pamatujte na to!

Napsal uživatel: admin

Jak se ti líbil tento článek?

Hodnotit článek mohou pouze přihlášení uživatelé.
Hodnotilo 0 uživatelů, průměrné hodnocení: nehodnoceno.
přidat nový příspěvek

Diskuze k článku

Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé.