Nacházíte se v kategorii: Další zajímavé články

Auto Kelly – profesionál v oboru

Obraťte se na odborníka, který působí na trhu prostřednictvím prodeje náhradních dílů pro osobní auta v České republice. Společnost Auto Kelly figuruje v podnikatelské sféře již od roku 1994. Nelze ji upřít hluboký význam pro prodej a distribuci automobilových dílů. Po celém česku můžete nalézt až 66 kamenných poboček firmy, které disponují sortimentem pro maloobchodní i velkoobchodní odběratele. Velmi významné také jsou autorizované servisy AKAS, jenž vznikly ve spolupráci s Auto Kelly.

Firma Auto Kelly se řadí do skupiny Rhiag Group a AUTO GROUP. V současné době zaměstnává přes 800 pracovníků.

Nabídka a sortiment zboží

Pokud hledáte autodíly pro všechny značky, našli jste ten pravý obchod.

Náhradní díly Škoda jsou zastoupeny v širokém měřítku. Naleznete tady vše od české značky automobilů. Majitelé Octavie, Fabie a mnohých další budou spokojeni.

Vlastníte fantastickou značku vozů Ford? Zabruste do sekce Náhradní díly Ford. Ať už potřebujete cokoliv, určitě to najdete.

E-shop firmy Auto Kelly je opravdu excelentně vybaven, většina produktů je skladem. Což je ideální stav. Ze sekcí Náhradní díly Opel, Náhradní díly Renault, Náhradní díly Peugeot či Náhradní díly Fiat si dozajista vyberete tu svoji značku. Auto Kelly myslí opravdu na všechno i na všechny. Přesvědčte se o tom sami.

Je vaším snem pořídit si vůz značka Alfa Romeo, ale zaslechli jste, že náhradní díly na tento typ vozu se špatně shánějí? Zapomeňte na tuhle fámu! Auto Kelly je toho důkazem. Klikněte na sekci Náhradní díly Alfa Romeo.

Mnoho automobilových nadšenců prahne a nemůže si vynachválit fenomenální vozy německé výroby BMW a AUDI. Pořizovací cena je vysoká, ale zážitek z jízdy je vážně nezapomenutelný. Nemusíte se o své automobily obávat, v případě poškození či jiného důvodu, zakoupíte kvalitní náhradní díly za skvělé ceny. Nevěříte? Sekce Náhradní díly BMW a Náhradní díly AUDI vám vytřou zrak.

Výčet všech značek ještě nekončí, fandové spolehlivých aut nahlédněte na zboží do podskupin Náhradní díly VW a Náhradní díly Hyundai.

Pořídili jste si Mercedes a shodou okolností vám pošramotily jednu z částí? Nezoufejte a vyhledejte si políčko – Náhradní díly Mercedes.

Napsal uživatel: admin

Jak se ti líbil tento článek?

Hodnotit článek mohou pouze přihlášení uživatelé.
Hodnotilo 0 uživatelů, průměrné hodnocení: nehodnoceno.
přidat nový příspěvek

Diskuze k článku

Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé.