Nacházíte se v kategorii: Další zajímavé články

Nezapomenutelný výlet do Českého Krumlova

Krásné počasí přeje víkendovým pobytům a pokud ještě nemáte pevné plány na víkend, určitě oceníte tip na výlet. Pokud si myslíte, že vás už v rámci výletů po vlastech českých nemůže nic překvapit, měli byste se zajet podívat do Českého Krumlova. Toto jihočeské město má rozhodně co nabídnout a není na seznamu UNESCO náhodou. Největším lákadlem je nejen zámek s nádhernou zahradou, ale také celá historická část města. Máte-li rádi perfektně udržované historické památky, budete z Českého Krumlova právem nadšení. Město je opředeno mnoha pověstmi a hned po příjezdu na vás dýchne specifická atmosféra jednoho z nekrásnějších měst v Evropě. Určitě vás bude zajímat, kde se můžete v Českém Krumlově ubytovat.

Vzhledem k tomu, že Český Krumlov pociťuje každý rok obrovský příval turistů a to zejména v průběhu letních měsíců, najdete v něm mnoho příležitostí k levnému a zároveň útulnému ubytování. Pokud se nespokojíte s obyčejnou noclehárnou, ale vyžadujete od svého ubytování určitý standard, bude se vám líbit pension U pivovaru. Útulnější ubytování Český Krumlov byste pohledali. Pension má velmi výhodnou polohu v centru města a pyšní se výhledem na zámek. Pokoje jsou velmi udržované a samozřejmostí je připojení k internetu formou wi-fi. Pro hladové nocležníky je připravena velmi chutná a přesto levná snídaně.

 

V Českém Krumlově si přijdou na své nejen milovníci nádherné architektury, ale také příznivci sportu a milovníci kultury. Český Krumlov je totiž známý četnými sportovními akcemi. Pokud rádi jezdíte na kole, bruslích nebo chodíte pěšky na túry, určitě se zde nebudete nudit. Co se kultury týče, během letních měsíců se zde pořádá celá řada festivalů a expozicí. Na otáčivém jevišti zámeckého městského divadla zase můžete shlédnou celou řadu povedených her. Na víkend, nebo rovnou celý týden v Českém Krumlově určitě nezapomenete a brzy si jej budete chtít zopakovat.

Napsal uživatel: admin

Jak se ti líbil tento článek?

Hodnotit článek mohou pouze přihlášení uživatelé.
Hodnotilo 0 uživatelů, průměrné hodnocení: nehodnoceno.
přidat nový příspěvek

Diskuze k článku

Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé.