Nacházíte se v kategorii: Móda a Styl
Těhotenská móda

I těhulky jsou sexy

Máte po škole a rozhodly jste se usadit? Každou dívku zkrátka studium vysoké školy nebaví a raději se zhostí role maminky. Pakliže jste se rozhodly skočit rovnýma nohama do mateřství a partner není proti, připravte se na chvilkovou změnu životního stylu. Určitě si pro vaše malé rády odpustíte alkoholické drinky, nějaké to cigárko či kafíčko a party opustíte před třetí ranní. Není třeba pařit až do rána, když o ten pravý mejdan se vám postará prcek za několik měsíců. Nemusíte se bát toho, že by vaše tělo bylo těhotenstvím na věky zdevastováno a žádný muž o něj ani očkem nezavadil. Však si uvědomte, kolik atraktivních maminek jste už potkala a jak často vás štvalo, že muži hledí po nich více než po vás. Mít dítě je prostě sexy. Hlavně na sebe v těhotenství nesmíte navléci nějaký pytel.

Vaše uplá trička a přiléhavé bundy si na pár měsíců odpočinou a nahradí je těhotenská móda. Nemějte z strach, móda pro těhulky dávno nevypadá, jako na dobových fotografiích vaší těhotné maminky. I těhotné ženy si mají možnost vybrat mezi širokým sortimentem moderního a hlavně velmi sexy střiženého oblečení. To mnohdy celou vlastnost, dokáže totiž skrýt většinu zaoblených křivek a ukázat ladnost vaší těhotné postavy. Velmi pěkné kousky najdete v nabídce populárního internetového obchodu otto-shop.cz. Oblečení zcela jistě ocení i váš partner, kterému se budete líbit i přesto, že vypadáte tak nějak větší.

 

Když budete nakupovat, podívejte se na plavky, které se vám budou za pár měsíců hodit. S koupáním to ale nepřehánějte a spíš než veřejná koupaliště, vyhledávejte soukromé či menší bazény. Na otto-shop.cz pořídíte také oblečení pro kojence. V případě, že ještě netušíte pohlaví, nakupujte raději univerzální barvy. Některým chlapečkům sice růžová sluší, ale partnerovi by se asi malý baleťáček moc nezamlouval.

Napsal uživatel: admin

Jak se ti líbil tento článek?

Hodnotit článek mohou pouze přihlášení uživatelé.
Hodnotilo 0 uživatelů, průměrné hodnocení: nehodnoceno.
přidat nový příspěvek

Diskuze k článku

Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé.