Nacházíte se v kategorii: Další zajímavé články
admin

Nudíte se? Začněte fotit s Canon EOS 7D!

Také se stále častěji nudíte a zkoumání profilů na Facebooku už vám není dostatečnou zábavou? Začněte dělat něco, co vám pomůže k seberealizaci. Pakliže máte rádi umění, vrhněte se třeba na focení. Nezáleží na tom, že máte nulové předchozí zkušenosti, i nejlepší profesionálové jednou začínali. Fotografování je má široký záběr, sami si můžete vybrat, co chcete fotit. Chodíte rádi do přírody? Začněte fotit krajinu. Pokud milujete společnost, foťte své přátele. Čas sám vykrystalizuje to, co vám ve hledáčku sedí nejvíce.

Každý začátek je těžký a bez rad lidí z oboru se rozhodně neobejdete. Chcete-li, aby vaše fotografie stály za to, musíte se připravit na to, že nebude stačit pouhé mačkání spouště. Budete se muset naučit základy a pravidla, bez kterých se žádný začínající fotograf neobejde. Poměrně důležitý je také výběr správného fotoaparátu. Rozhodně se neřiďte tím, že vám „na to vaše focení“ bude stačit levný kompakt za pár tisíc. Pokud se chcete věnovat focení na úrovni, budete muset zavítat do vyšší kategorie. Žádný kompaktní foťák neudělá tak kvalitní snímky, jak zrcadlovka. A žádná neudělá tak kvalitní fotky, jako Canon.

 

Společnost Canon vyrábí fotoaparáty opravdu dlouho a vysloužila si nevídaný věhlas. Aktuální nabídka fotoaparátů je velmi široká, my se však zaměříme na Canon EOS 7D, který je vhodný nejen pro amatéry, ale také profesionály. Zajímá vás, co všechno takhle mašinka umí?

 

Fotoaparát Canon EOS 7D nabízí mnoho inovací, o kterých jsme si mohli u předchozích modelů nechat zdát. Uvnitř těla je skryt vysoce výkonný 18Pmx CMOS senzor, který zvládá 8 snímků za vteřinu. Naplno ho využijete zejména během focení sportovních přenosů a tam, kde tožije. Samozřejmostí je natáčení vFull HD videosekvencí, velký hledáček a také vestavěný transmitter. Foťák se může pochlubit vysokou citlivostí a to 12 800 ISO.

 

Ačkoliv má Canon EOS 7D poněkud větší rozměry, než na jaké jste byli zvyklí u svého titěrného kompaktu, je velmi ergonomický a bude se vám s ním skvěle manipulovat. Ovládání je navrženo tak, aby bylo intuitivní a rychle jste našli funkci, kterou potřebujete. Tělo je vyrobeno z hořčíkové slitiny a vydrží i náročnější podmínky.


 

Nezbývá, než doporučit profesionálního prodejce, který vám ochotně poradí s výběrem a objasní všechny nejasnosti. Fotoskoda.cz je oblíbený internetový obchod s vlastními kamennými pobočkami a vlastními skladovými zásobami. Tak na co ještě čekáte? Vrhněte se do focení rovnýma nohama, díky Canonu to bude opravdu snadné.

Napsal uživatel: admin

Jak se ti líbil tento článek?

Hodnotit článek mohou pouze přihlášení uživatelé.
Hodnotilo 0 uživatelů, průměrné hodnocení: nehodnoceno.
přidat nový příspěvek

Diskuze k článku

Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé.