Nacházíte se v kategorii: Další zajímavé články

Oblíbené zprávy na jednom portálu

Internet je úžasným zdrojem zábavy, poučení, ale také aktuální informací z celého světa. Naše rodiče neměly zdaleka takové možnosti, jaké máme díky internetu my. Když se chtěli dozvědět novinky ze světa, byli odkázání na noviny a televizní zpravodajství. Veškeré zprávy zde byly s cca jednodenním zpožděním. Dnes víme vše i to tom, co se ještě nestalo. Pokud vás zajímají novinky ze světa, ale nebaví vás procházet několik zpravodajských severů a vybírat si to, co vás skutečně zajímá, bude se vám líbit nový portál vyhledej.net.

Vyhledej.net je velmi zajímavý projekt, který soustředí zajímavé zprávy z oblíbených zpravodajských serverů na jeden jediný web. Můžete si tak přečíst novinky ze světa politiky, ekonomiky i sportu, aniž byste byli nuceni brouzdat a trávit desítky minut vyhledáváním zpráv, které vás skutečně zajímají. Jak tedy portál vyhledej.net funguje?

 

Je to velmi prosté, na jednoduché stránce najdete výběr z aktuálního zpravodajství, které by vás mohlo zajímat. Portál soustředí informace ze spravodajských serverů, jako je IHNED.cz, iDNES.cz, mesec.cz a podobně, takže si může být jistí, že jde o skutečně kvalitní zpravodajství. Součástí vyhledej.net je také vyhledávání, které je propojeno s oblíbeným vyhledávačem Google. Můžete si tak portál nastavit i jako hlavní stranu a mít aktuální zprávy vždy k dispozici i s vyhledáváním. Jednou za čas stránku obnovíte a zprávy se aktualizují. Jednoduché, ale maximálně praktické.

Napsal uživatel: admin

Jak se ti líbil tento článek?

Hodnotit článek mohou pouze přihlášení uživatelé.
Hodnotilo 0 uživatelů, průměrné hodnocení: nehodnoceno.
přidat nový příspěvek

Diskuze k článku

Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé.