Nacházíte se v kategorii: Další zajímavé články

Obujte svůj vůz do letních pneumatik Barum

Při pohledu na teploměr to sice momentálně není vidět, ale jaro se blíží mílovými kroky, což pro nás řidiče znamená jediné. Voskování a leštění našich plechových mazlíčků a samozřejmě také změna obutí. Nebo snad chcete jezdit na zimních pneumatikách? Mnoho novopečených řidičů výměnu pneumatik podceňuje a kdyby nebylo nového silničního zákonu, ani by na zimní neměnili. Složení zimních a letních pneumatik je přitom tak specifické, že se bez něj v konkrétních podmínkách neobejdete.

Zimní pneumatiky si zachovávají potřebné vlastnosti i za velmi nízkých teplotu. Když však hodnoty na teploměru vyskočí směrem nahoru, začnou se nepříjemněroztápět. Zimní penumatiky se zkrátka hodí na zimu, ale z jara je na místě je vyměnit. Letní pneumatiky zaručují správné jízdní vlastnosti a tudíž i bezpečnější jízdu. Měly by však být v perfektním stavu a nikoliv sjeté jako pneumatiky formule jedna. I za sjetý vzorek můžete dostat tučnou pokutu a navíc vám může policie vozidlo odstavit. Rozbijte proto prasátko a najděte si kvalitní obutí, které vás bude doprovázet během vašich toulek po celý rok.

 

Za kvalitní pneumatiky nemusíte utratit majlant a to dokonce i v případě, že s bude jednat o pneumatiky Barum. Světoznámý výrobce se může pochlubit vysoce kvalitními materiály a skvělými vlastnostmi. Pneu Barum se hodí na každý typ vozidla a vyrábí se v mnoha variantách. Nezáleží na tom, zda máte Hummera či malou nákupní tašku, jako je Smart, pneumatiky Barum vám vždy dobře poslouží.

 

Nejednomu řidiči se „úspora“ na letních pneumatikách krutě vymstila. Sjetý vzorek nebo univerzální pneumatiky skutečně nejsou vhodným řešení. Kvalitní pneumatiky vám navíc vydrží i dvě sezóny, v závislosti na tom, kolik kilometrů urazíte. Jedná se tedy o dlouhodobou investici, která se vyplatí. Levné pneumatiky koupíte i přes internet a ušetříte si spoustu času a peněz.

Napsal uživatel: admin

Jak se ti líbil tento článek?

Hodnotit článek mohou pouze přihlášení uživatelé.
Hodnotilo 0 uživatelů, průměrné hodnocení: nehodnoceno.
přidat nový příspěvek

Diskuze k článku

Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé.