Nacházíte se v kategorii: Další zajímavé články
admin

Jak zhubnout posilováním?

Vánoce jsou ty tam a většině z nás po nich nezůstaly jen pěkné dárky, ale také přebytečná kila. Ne nadarmo se Vánoce nazývají svátkem obžerství. Tak schválně, kdo z vás na Štědrý den skutečně postil? Lidé se během Vánoc nezřízeně ládují vším, co najdou. Cukroví, bramborový salát a zase cukroví, to je kombinace, která zapříčiní pořádný nárůst váhy. Také jste si ještě před letošními svátky zakládali na své vysportované postavě? Nevěšte hlavu, přebytečných kil se dá poměrně rychle zbavit. Nebude vám však stačit jen silná vůle, budete se muset začít hýbat. Pohyb, pohyb a zase jen pohyb, to jsou slova svérázné dietoložky, která si na zvýšené fyzické aktivitě během hubnutí velmi zakládá. Něco na tom skutečně bude.

Vytáhněte si ze skříně pohodlné sportovní oblečení a hurá do hubnutí. A protože se jednomu nehubne tak vesele, jako ve dvou, vyberte si za partnera obtloustlého kamaráda či kamarádku, kterému pohyb také prospěje. Je mnoho způsobů, jak si dát pořádně do těle, ale nic není tak zábavné, jako cvičení na strojích v posilovně. Pokud počasí nepřeje a vy nemůžete venku běhat, je posilovna jediným místem, kde se dá efektivně hubnout.

 

Na mnoho lidí však posilovna či fitko, působí velmi depresivně. Pokud se v obklopení svalnatých a dokonalých těl necítíte zrovna nejlépe, můžete si udělat malou posilovnu doma. Klepete si na čelo s otázkou, kde na moderní posilovací stroje vzít? Odpověď vás mile překvapí. Díky pestré nabídce a velké konkurenci šly přístroje na hubnutí s cenou dolů. Opravdu není problém sehnat levné rotopedy či eliptické trenažéry . Máte-li v bytě nevyužitý kumbálek, nebudete muset řešit, kam přístroj umístit.

 

Pokud nevíte, kde si některou z mašinek na hubnutí a formování postavy koupit, vyzkoušejte tv shopping. Možná, že si o reklamních spotech s Chuckem Norrisem a jinými profesionálními sportovci myslíte své, to však neznamená, že jsou přístroje z tv shoppingu méně kvalitní, než ty v obchodech se sportovními potřebami. Právě naopak – za poměrně nízkou cenu získáte kvalitní přístroje, které vám zaručeně pomohou s hubnutím.

Napsal uživatel: admin

Jak se ti líbil tento článek?

Hodnotit článek mohou pouze přihlášení uživatelé.
Hodnotilo 0 uživatelů, průměrné hodnocení: nehodnoceno.
přidat nový příspěvek

Diskuze k článku

Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé.