Nacházíte se v kategorii: Další zajímavé články

Potěšte své fanoušky pěknými fotkami spoře oděných dívek

Provozujete-li internetový magazín či jakýkoliv jiný portál, jistě by vám přišlo vhod pár tipů, jak na něj nalákat ještě více uživatelů. Mužská část internetové populace si ve svém volním čase velmi ráda prohlíží fotografie spoře oděných dívek. Nepřemýšleli jste, že byste si na svůj web přidali pár erotických fotografií a zvedli návštěvnost a zároveň dobu, kterou na něm uživatelé stráví? Nic však není úplně dokonalé a o fotografiích z internetu to platí dvojnásob. Předtím, než něco takového uděláte, byste si měli zjistit právní důsledky svého činu.

Nenechte se zastrašit, za přidání erotických fotek na váš web do vězení nepůjdete. Ale možná se budete divit, až vám přijde složenka na několik tisíc, až desítek tisíc korun. Ne všechny fotografie totiž můžete volně použít. Erotické fotografie volně ke stažení jsou většinou v mizerné kvalitě a ty, které za něco stojí…zkrátka něco stojí. Pokud nemáte dostatek volných finančních prostředků (což se u studentů ani moc neočekává), můžete využít šikovnou službu, kterou nabízí mzone.cz. Všichni webmasteři mají jedinečnou možnost přidat si na svůj web dívku dne.

Dívka dne z mzone.cz učiní z vašeho webu atraktivnější místo. Uživatelé budou mít mnohem více důvodů, vaše stránky opětovně navštívit. Navíc se nevystavujete riziku pokuty za zneužité fotografie. Ty totiž pochází od mzone.cz a na vašem serveru se ani fyzicky nenachází. To je samozřejmě další bod k dobru, protože nebudou zatěžovat načítání vašich webových stránek. Vyšší návštěvnost webu je cíl každého webmastera. A kdo ví, třeba se vám díky dívce dne podaří vás projekt mnohem lépe monetizovat a slušně si přivyděláte.

Napsal uživatel: admin

Jak se ti líbil tento článek?

Hodnotit článek mohou pouze přihlášení uživatelé.
Hodnotilo 0 uživatelů, průměrné hodnocení: nehodnoceno.
přidat nový příspěvek

Diskuze k článku

Přidávat komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé.